Kampanya Arşivi

120 TL NakitPuan Hediye!

120 TL NakitPuan Hediye!

Haziran ayı boyunca HSBC kredi kartınızla ister internetten isterseniz mağazalardan turizmden beyaz eşyaya, giyimden akaryakıta ne alırsanız alın Advantage NakitPuan kazanın!

Kampanyaya katılmak için

HAZIRAN yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 30 Haziran tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Haziran ayı boyunca HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. İlk 200 TL ve üzeri harcamadan kampanya kapsamında NakitPuan kazanılamaz. Müşterinin kampanyaya katılması için HAZIRAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde  200 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 6 Temmuz tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 7 Ağustos tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 120 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Mail order ile yapılan işlemler fiziki işlem olarak sayılacaktır. HSBC Premier ve Premier Miles müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 
bizimtoptan.com.tr’de 150 TL’ye Varan NakitPuan Fırsatı!

bizimtoptan.com.tr’de 150 TL’ye Varan NakitPuan Fırsatı!

1-30 Haziran tarihlerinde bizimtoptan.com.tr 'den tek seferde yapacağınız 500 TL-1.999 TL arası ilk alışverişinize 50 TL veya 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL değerinde NakitPuan hediye

Kampanyaya katılmak için

TOPTAN yazın, 4477'ye Gönderin!

Kampanya Detayları

 • 1-30 Haziran tarihleri arasında NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca “TOPTAN” yazıp 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • HSBC Advantage müşterilerinden alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından NakitPuan kampanyasına katılım sağlanacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 150 TL değerinde NakitPuan kazanabilir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 1 Temmuz 2022’de yüklenecek, 31 Temmuz tarihine kadar geçerli olacaktır. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda kullanılmayan NakitPuan’lar ise 1 Ağustos 2022’de geri alınacaktır.
 • Banka kartları, taksitli yapılan alışverişler, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, Bizim Toptan Mağazaları’nda yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.            
 • HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan’ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. HSBC Bank A.Ş.’nin SMS ücreti ile ilgili bir sorumluluğu yoktur.
 • Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 •  
amazon.com.tr'de peşin fiyatına 6 taksit!

amazon.com.tr'de peşin fiyatına 6 taksit!

HSBC Advantage kredi kartınız ile amazon.com.tr'den yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, Amazon.com.tr'den HSBC Advantage kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir. (İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.)
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır
 • Amazon.com.tr’nin sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi Amazon.com.tr sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.'nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır
 • Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Amazon.com.tr’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
BAUHAUS'da 150 TL değerinde NakitPuan ve 9 taksit!

BAUHAUS'da 150 TL değerinde NakitPuan ve 9 taksit!

15-30 Haziran tarihleri arasında Bauhaus mağazalarından veya bauhaus.com.tr’den yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Bauhaus mağazalarında geçerli 150 TL değerinde NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

Katılmak için BAUHAUS yazın 4477'ye SMS gönderin!

Kampanya Detayları

 • NakitPuan kampanyasına katılmak için 15 Haziran- 30 Haziran 2022 tarihleri arasında “BAUHAUS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'ye SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarife ücretleri ile ilgili bir sorumluluğu yoktur.
 • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 150 TL değerinde (Ek kart ile yapılacak işlemlerden NakitPuan kazanılması halinde asıl karta yüklenecektir) NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 2 Temmuz 2022’de yüklenecek olup 31 Temmuz 2022 tarihine kadar Bauhaus mağazalarında geçerli olacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar sadece Bauhaus mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan NakitPuan bauhaus.com.tr ‘de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan NakitPuan 1 Ağustos 2022’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 31 Temmuz 2022 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2,3 ve 4 taksitli işlemlere +5 taksit uygulayabilecektir.
 • www.bauhaus.com.tr'den yapılacak taksitli alışverişlerde otomatik olarak artı 5 taksit uygulanacaktır.
 • HSBC Bank A.Ş.,Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Bauhaus’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bauhaus mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Bauhaus’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Bauhaus’nun müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 •  
GetirYemek'te Hafta sonları 30 TL'ye varan indirim fırsatı!

GetirYemek'te Hafta sonları 30 TL'ye varan indirim fırsatı!

GetirYemek'te 30 TL'ye varan indirim fırsatı!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

27 Haziran 2022 - 4 Temmuz 2022 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için promosyonlu sepet tutarı restoranın “Restoran Getirsin” teslimat yöntemindeki minimum sepet tutarının üzerinde olması gerekmektedir. HSBC Mastercard logolu kredi kartınız ile Doyuran Hafta Sonu’nda siparişinizde 30 TL’ye varan indirim uygulanır. Kampanya sadece Cumartesi ve Pazar günleri geçerlidir. Kampanya sadece Masterpass ödeme yönteminde HSBC Mastercard logolu kredi kartları için geçerlidir. Kampanya sadece “Restoran Getirsin” teslimat yönteminde kullanılabilir. Kampanya sadece online ödeme yönteminde geçerlidir. Kampanya bir gün içerisinde aynı restoranda 1 kez kullanılabilir. İndirim miktarı 'Sipariş Ver' ekranında sepetinizden otomatik olarak düşecektir. Başka kampanya ile birleştirilemez. Bu kampanya kullanımından sonra geçerli diğer kampanyalar kullanılabilir. Bu kampanya seçili restoranlarda geçerlidir. HSBC, GetirYemek ve Mastercard, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
%15'e varan indirim

HSBC Visa Kredi Kartınıza özel Fuudy ile favori restoranlarınız %15'e varan indirim ayrıcalığıyla evinizde.

30 Nisan 2022 tarihine kadar Fuudy uygulaması üzerinden HSBC Visa Kredi Kartınızla seçili restoranlarda yapacağınız 200 TL ve üzeri ödemelerde %15'e varan indirim fırsatı

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

25 Ocak 2022 - 30 Nisan 2022 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya koşulları: Kampanyanın düzenleyicisi Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’dir. Visa kartlara özel 200 TL ve üzeri ödemelerde anında %15'e varan indirim kampanyası 30 Nisan 2022 tarihine kadar geçerlidir. İndirim oranı restoranlar arasında değişiklik gösterebilmektedir (İndirim oranları uygulama içerisinde gözükmektedir). Kampanya seçili restoranlarda geçerlidir. Türkiye’de ihraç edilmiş tüm bireysel ve ticari kredi kartları, banka kartları ve pre-paid kartlar kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin Visa kart ile ONLINE ÖDEME yapılması gerekmektedir. Kampanya Fuudy uygulaması üzerinden ödemesi yapılan eve sipariş ve Gel-Al siparişlerinde geçerli olup, ödemesi kapıda ya da restoranda yapılan siparişlerde geçerli değildir. Bu şekilde kurallara uygun yapılan her katılımda indirim uygulaması olacaktır.  Kurye ücreti kampanya kapsamında değildir. Kampanya Fuudy’de yer alan diğer banka indirimleri ile birleştirilebilir. Kişiye özel indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Aynı gün aynı üye iş yerinde yapılan harcamalarda, yalnızca ilk harcamadan indirim kazanılacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanyanın yürütülmesi amacı ile Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir. Fuudy kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik, lojistik ya da operasyonel sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesinden Fuudy sorumlu olup, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Fuudy kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 
Altınyıldız Classics'te 100 TL NakitPuan fırsatı!

Altınyıldız Classics'te 100 TL NakitPuan fırsatı!

Altınyıldız Classics mağazalarında 22 Nisan-1 Mayıs tarihleri arasında 600 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 100 TL NakitPuan! Üstelik 6 aya varan taksit fırsatı!

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için ALTNYLDZ yaz 4477'ye gönder.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

22 Nisan 2022 - 1 Mayıs 2022 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • NakitPuan kampanyasına katılmak için 22 Nisan-1 Mayıs 2022 tarihleri arasında “ALTNYLDZ” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'ye SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarifeleri ile ilgili sorumluluğu yoktur.
 • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 600 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 100 TL NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 5 Mayıs 2022’de yüklenecek olup 5 Haziran 2022 tarihine kadar HSBC Advantage anlaşmalı işyerlerinde geçerli olacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar online alışverişlerde veya TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Kullanılmayan NakitPuan 6 Haziran 2022’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 31 Aralık 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Altınyıldız Classics’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Altınyıldız Classics’ten alınabilir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics’ ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak genel kampanyalar, yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Altınyıldız müşteri hizmetlerine iletilebilir.
Love my body'de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

Love my body'de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

25 Nisan-9 Mayıs 2022 arasında Love my body mağazaları ve lovemybody.com.tr’den yapacağınız 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize Love my body mağazalarında geçerli 100 TL değerinde NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

Kampanaya katılmak için LMB yazın 4477'ye SMS gönderin!

Kampanya Detayları

 • NakitPuan kampanyasına katılmak için 25 Nisan- 9 Mayıs 2022 tarihleri arasında “LMB” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'ye SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarife ücretleri ile ilgili bir sorumluluğu yoktur.
 • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 600 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 100 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 10 Mayıs 2022’de yüklenecek olup 10 Haziran 2022 tarihine kadar Love my body mağazalarında geçerli olacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar sadece Love my body mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan NakitPuan lovemybody.com.tr‘de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan NakitPuan 11 Haziran 2022’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 15 Eylül 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 arası taksitleri işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Love my body’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Love my body mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Love my body’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Love my body’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 •  
adL’de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

adL’de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

25 Nisan-9 Mayıs tarihleri arasında adL mağazaları ve adl.com.tr’den yapacağınız 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize adL mağazalarında geçerli 100 TL değerinde NakitPuan! Üstelik 7'ye varan taksit!

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için ADL yazın 4477'ye SMS gönderin!

Kampanya Detayları

 • NakitPuan kampanyasına katılmak için 25 Nisan- 9 Mayıs 2022 tarihleri arasında “ADL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarife ücretleri ile ilgili bir sorumluluğu yoktur.
 • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 600 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 100 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 10 Mayıs 2022’de yüklenecek olup 10 Haziran 2022 tarihine kadar adL mağazalarında geçerli olacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar sadece adL mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan NakitPuan adl.com.tr‘de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan NakitPuan 11 Haziran 2022’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 15 Eylül 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 arası taksitleri işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. adL’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi adL mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında adL’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler adL’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 •  
Aldo-Nine West

Aldo-Nine West

Advantage anlaşmalı işyerlerinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde +4 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.