Kampanya Arşivi

75 TL NakitPuan Hediye!

1.000 TL ve üzeri Taksitli olarak yapacağınız Beyaz Eşya veya Mobilya harcamalarınıza 75 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

PUAN yazın, 4477'ye gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

5 - 31 Temmuz tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 5-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Advantage anlaşmalı Beyaz Eşya veya Mobilya mağazalarından taksitli olarak, tek seferde olarak yapılacak 1.000 TL üzeri alışverişler dâhil edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin tüm kredi kartıyla yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dâhilinde sayılacaktır.
 • İşlemin üye işyerinden taksitli olarak yapılması gerekmektedir. Sonradan yapılan taksitlendirme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan 75 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya katılmak için banka sistemindeki kayıtlı telefondan PUAN yazarak 4477’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dâhil edilecektir.
 • SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuan 4 Ağustos 2021 tarihinde yüklenecek olup, kullanılmayan kısım 6 Eylül tarihinde geri alınacaktır. 
 • NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan ve online olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.
 • NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dâhil değildir.
 • Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuan’lar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır.
 • Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • HSBC Concept kredi kartı katılım ücretsizdir.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Taksitli Motorlu Taşıtlar Vergisi HSBC Advantage'da!

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında HSBC Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığı üzerinden 4 taksit,  www.gib.gov.tr üzerinden 3 taksit fırsatı!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Temmuz tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanyadan 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartı ile HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Mobil Bankacılık, HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri ve www.gib.gov.tr'den ödeme yapanlar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri HSBC Mobil Bankacılık veya HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri üzerinden yapanlar için 4 taksit,  www.gib.gov.tr üzerinden ödeyenlerin ekstrelerine 3 taksitte yansıyacaktır. Kredi kartıyla yapılan Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
 

110 TL'ye Varan NakitPuan Hediye

Temmuz ayı boyunca tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 150 TL üzeri alışverişe NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

Temmuz yaz 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Temmuz tarihleri arasında

Kampanya Detayları

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapılacak 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için TEMMUZ yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 10 Ağustos tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 10 Eylül tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 5 kez (50 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı harcamalarından 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 110 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Concept kredi kartların kampanyaya katılımı ücretsizdir.HSBC Premier ve Advance müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 

ATASUN OPTİK'te 75 TL'ye varan NakitPuan!

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 50 TL NakitPuan veya 1,000 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 75 TL NakitPuan

Kampanyaya katılmak için


Kampanyaya katılmak için "ATASUN" yazın 4477'ye sms gönderin!
 

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Temmuz tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile Atasun Optik’lerden, www.atasunoptik.com.tr’den ve Atasun Optik mobil uygulamasından 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ila 999,99 TL arası ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 50 TL NakitPuan veya 1,000 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 75 TL NakitPuan kazanılacaktır.
 • Kampanya sadece güneş gözlüğü alışverişinizde geçerlidir.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak için 31 Temmuz 2021 tarihine kadar “ATASUN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4472'ye SMS göndererek kayıt olunmalıdır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 75 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir. Kazanılan NakitPuan'lar, TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan, kampanyaya kayıt olup harcama yapılan kredi kartına 2 Ağustos 2021 tarihinde yüklenecek olup, 31 Ağustos 2021 tarihine kadar HSBC Advantage anlaşmalı işyerlerinde geçerli olacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar online alışverişlerde kullanılamayacaktır.
 • Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Eylül 2021’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş. ve HSBC Bank A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
 • NakitPuan kazanma ve kullanma HSBC Bank A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Atasun Optik’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Atasun Optik’lerden alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Atasun Optik’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Atasun Optik’in 444 67 85 numaralı şikayet hattına iletilebilir.
 •  

SOLARİS'de 75 TL'ye varan NakitPuan

1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 50 TL NakitPuan veya 1,000 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 75 TL NakitPuan

Kampanyaya katılmak için

ATASUN yaz 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Temmuz tarihleri arasında

Kampanya Detayları

HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile Solaris’lerden ve www.shopsolaris.com’dan 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ila 999,99 TL arası ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 50 TL NakitPuan veya 1,000 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinizden 75 TL NakitPuan kazanılacaktır.
Kampanya sadece güneş gözlüğü alışverişinizde geçerlidir.
NakitPuan kampanyasına katılmak için 31 Temmuz 2021 tarihine kadar “ATASUN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4472'ye SMS göndererek kayıt olunmalıdır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 75 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir. Kazanılan NakitPuan'lar, TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
Kazanılan NakitPuan, kampanyaya kayıt olup harcama yapılan kredi kartına 2 Ağustos 2021 tarihinde yüklenecek olup, 31 Ağustos 2021 tarihine kadar HSBC Advantage anlaşmalı işyerlerinde geçerli olacaktır.
Kazanılan NakitPuan’lar online alışverişlerde kullanılamayacaktır.
Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Eylül 2021’de geri alınacaktır.
Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Solaris (Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.) ve HSBC Bank A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
NakitPuan kazanma ve kullanma HSBC Bank A.Ş. tarafından düzenlenmekte olup, Solaris’in (Atasun Optik Perakende Ticaret A.Ş.) herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Solaris’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Solaris’ten alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Solaris’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Solaris’in 444 00 65 numaralı şikayet hattına iletilebilir.
 

BERNARDO

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda  ay sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

tr.tommy.com'de %10 İndirim

Temmuz ayı boyunca BKM Express’e kayıtlı HSBC Kredi Kartınızla tr.tommy.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde sezon sonu fırsatlarına ek %10 İndirim!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Temmuz tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya, 01.07.2021 – 31.07.2021 tarihleri arasında tr.tommy.com web sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. BKM Express ile tek seferde yapılan peşin ya da taksitli tüm alışverişlerde mevcut indirimlere ek %10 indirim uygulanacaktır. Kampanya kapsamında sunulan ek %10 indirim, BKM Express ödeme seçeneği seçildiği anda sepete otomatik olarak yansıyacaktır. Bu kampanya, BKM Express üyesi kuruluşların kampanyalarıyla birleştirilebilir. BKM A.Ş. ve Tommy Hilfiger, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Tüm alışverişlerde sezon sonu fırsatlarına ek %10 indirim uygulanacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir.
 

Metro Toptan

1-14 Temmuz tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 500 TL ila 1,499 TL arasındaki ilk alışverişe 50 TL veya 1,500 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

METRO yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 14 Temmuz tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında Metro Marketler’de 01-14 Temmuz 2021 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL ila 1,499 TL arasındaki ilk alışverişe 50 TL veya 1,500 TL ve üzeri ilk alışverişe 100 TL NakitPuan kazanılacaktır.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 16 Temmuz 2021’de yüklenecek, 16 Ağustos 2021 tarihine kadar Metro Marketler’de  geçerli olacaktır.
 • Kullanılmayan NakitPuan’lar 17 Ağustos 2021’de geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 100 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir.
 • Kazanılan NakitPuan'lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Bireysel müşteriler için ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
 • Metro Marketler’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Marketler’den alınabilir. HSBC Bank A.Ş’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Metro Marketler’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler 444 50 40 numaralı şikâyet hattına iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Metro Marketler; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.


 

Anında 25 TL indirim!

1-15 Haziran tarihleri arasında istegelsin uygulamasından Masterpass ödeme yöntemi kullanılarak yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

27 Mayıs 2021 - 15 Haziran 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya 1-15 Haziran tarihleri arasında istegelsin uygulamasından Masterpass ödeme yöntemi kullanılarak yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim sağlar. Kampanyadan yararlanabilmek için HSBC kedi kartınızla Masterpass üzerinden ödeme yapılıyor olması gerekmektedir. Tüm Mastercard logolu HSBC kredi kartları kampanyaya dahildir. Kampanya şartlarını sağlayan alışverişlerde indirim ödeme anında yansıtılacaktır. Kampanya 2.000 müşteri ile sınırlıdır. Bu sayıya ulaşıldığında kampanya otomatik olarak duracaktır. Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri aynı hafta içi sadece 1 kez faydalanabilir. Kampanya diğer sepet/ürün indirim kampanyaları ile birleştirilebilir. İndirim tek kullanımlıktır, bölünemez. İndirim tutarı karşılığında para iadesi yapılamaz. İptal veya iade durumlarında kampanyadan tekrar yararlanılamaz. HSBC BANK A.Ş. ve Future Teknoloji Ticaret A.Ş (istegelsin) herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

N11'de 50 TL'ye varan NakitPuan! Üstelik Peşin fiyatına 6 Taksit avantajı!

16-30 Haziran tarihleri arasında 500-999.99 TL arası ilk alışverişe 25 TL veya 1,000 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL değerinde NakitPuan! Üstelik peşin fiyatına 6 Taksit!

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için UĞURLU yazın 4477'ye gönderin!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

16 Haziran 2021 - 31 Mayıs 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 16-30 Haziran 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartınızla www.n11.com’dan tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "UGURLU" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Ticari kartlar, banka (debit) kartları ile yapılan alışverişler, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir. Kazanılan NakitPuan'lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 02 Temmuz 2021 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, Temmuz sonuna kadar geçerlidir. Kullanılmayan kısım 02 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan'ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • *Yatırımlık altın&gümüş, Vodafone TL Yükleme, Türk Telekom Mobil TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • n11.com'un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • n11.com'un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com’dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında n11.com'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler n11.com'un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. ve n11.com; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.