Kampanya Arşivi

%50 İndirim fırsatı!

HSBC Mastercard logolu kredi kartınız ile evinizden çıkmadan 31 Aralık’a kadar Getir Yemek uygulamasından seçili restoranlarda Masterpass ile yapacağınız 50 TL ve üstü ödemelerde *%50 İndirim fırsatı!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

28 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanyadan yararlanabilmek için Mastercard logolu kredi kartları ile Masterpass üzerinden ödeme yapılıyor olması gerekmektedir. Kampanya 28 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, Getir Yemek uygulamasından Masterpass ödeme yöntemi kullanılarak tamamlanan seçili restoranlarda geçerli 50 TL ve üzeri siparişlerde %50 indirim sağlar. Kampanya sadece Masterpass ile yaptığınız online ödeme siparişlerinizde geçerlidir. Alınabilecek  indirim tutarı 75 TL ile sınırlıdır. Örnek durumlar; Örnek 1: Sepet 40 TL => 40 TL ödenir. İndirim alınmaz. Örnek 2: Sepet 50 TL => 25 TL ödenir. 25 TRY indirim alınır. Örnek 3: Sepet 150 TL => 75 TL ödenir. 75 TRY indirim alınır. Örnek 4: Sepet 180 TL => 105 TL ödenir. 75 TRY indirim alınır. Kampanyadan yararlanabilmek için Mastercard logolu kredi kartları ile Masterpass üzerinden ödeme yapılıyor olması gerekmektedir. Kampanya sadece Masterpass ile yaptığınız online ödeme siparişlerinizde geçerlidir. Kampanya şartlarını sağlayan alışverişlerde indirim, ödeme adımında otomatik tanımlanacaktır.  Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri aynı gün sadece 1 kez faydalanabilir. Getirme ücreti kampanyaya dahil değildir, indirim getirme ücretine uygulanmaz. Kampanya Getir Yemek’in faaliyette olduğu illerde geçerlidir. Kampanya diğer kampanyalarla bileştirilemez. İndirim tutarı karşılığında para iadesi yapılamaz. İptal veya iade durumlarında kampanyadan tekrar yararlanılamaz. Mastercard ve Getir herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

TEKNOSA

4 aya varan taksit avantajı

Kampanya Detayları

4 aya varan taksit avantajı

150 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

150 TL’ye varan NakitPuan hediye! HSBC Kredi Kartınızla 1-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız harcamalarda HSBC Advantage kredi kartınızı kullanın siz de kazanın.

Kampanyaya katılmak için

YENI yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Müşterilerin 1-31 Aralık 2020 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için FIRSAT yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 10 Ocak 2021 tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 10 Şubat 2021 tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 6 kez (90 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 150 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 

Migros Sanal Market’te Masterpass ile 30 TL indirim!

16-31 Aralık tarihleri arasında Masterpass ile Migros Sanal Market’ten yapacağınız ilk 200 TL ve üzeri harcamaya 30 TL indirim!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

16 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya 16 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında, Migros Sanal Market’te Masterpass ödeme yöntemi kullanılarak tamamlanan 200 TL ve üzeri alışverişlerde 30 TL indirim sağlar.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Mastercard logolu kredi kartları ile Masterpass üzerinden ödeme yapılıyor olması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yaralanabilmek için Migros Sanal Market üzerinden yapılan ilk Masterpass ödemesi olması gerekmektedir.
 • Kampanya şartlarını sağlayan alışverişlerde indirim, ödeme adımında otomatik tanımlanacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri sadece 1 kez faydalanabilir.
 • Kampanya kota ile sınırlandırılmıştır. Belirlenen kotaya ulaştığı taktirde kampanya sona erecek ve pasif hale gelecektir.
 • Kampanya diğer sepet/ürün indirim kampanyaları ile birleştirilebilir. İndirim kodu, Money kullanımı, banka ve işbirlik kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • İndirim tek kullanımlıktır, bölünemez.
 • İndirim tutarı karşılığında para iadesi yapılamaz.
 • İptal veya iade durumlarında kampanyadan tekrar yararlanılamaz.
 • HSBC Bank A.Ş., Migros T.A.Ş. ve Mastercard herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Detaylı bilgi için 444 10 44 no'lu Migros müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

www.ikea.com.tr veya IKEA Mobil uygulamasından Masterpass ile ödeme yapın 75 TL İndirim kazanın

15-31 Aralık 2020 tariheri arasında 500 TL ve üzeri alışverişinizi ilk kez Masterpass üzerinden ödeyin 75 TL İndirim kazanın

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya, 15 – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında sadece www.IKEA.com.tr ve IKEA Mobil uygulamasından yapılacak KDV dâhil 500 TL veya üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Mobilya & Aksesuar veya Gıda Market sepetinizdeki ürün tutarının KDV dâhil, nakliye, montaj ve varsa diğer hizmetler hariç 500 TL veya üzeri olması gerekmektedir.
 • Sepetinizdeki KDV dâhil, nakliye, montaj ve varsa diğer hizmetler hariç 500 TL veya üzeri alışverişlerinize, sipariş özeti ve ödeme sayfasında KDV dâhil 75 TL indirim uygulanacaktır.
 • Kampanya tek fatura içinde yapılacak olan alışverişlerinizde geçerli olup, siparişlerin birleştirilmesi suretiyle kampanyadan faydalanılamaz.
 • Kampanyadan faydalanmak için Masterpass™’e kayıtlı HSBC Mastercard logolu kredi kartı ile işlem yapılması gerekmektedir. Masterpass™’e kayıtlı HSBC Mastercard kredi kartınız yok ise, kampanya tarihleri içerisinde sepetinizi oluşturup, sipariş özeti ve ödeme ekranına geldiğinizde “Kart bilgilerimi MasterPass™ altyapısında saklamak istiyorum.” Tıklayarak kartınızı Masterpass™’e kaydedebilirsiniz. Masterpass™ ile ilgili sorularınız için https://www.masterpassturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
 • Her müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya kota ile sınırlıdır. Kota limitine ulaşıldığında herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın kampanya sona erecektir.
 • Bu kampanya herhangi bir kupon kampanyası ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan faydalanılarak yapılan alışverişte kampanyalı ürünler iade edilmek istenirse, iade sonrası kalan kampanyalı ürün tutarının KDV dâhil 500 TL altında kaldığı durumlarda kampanya geçerli olmayıp, iade tutarından indirim bedeli düşülerek işlem yapılacaktır.
 • Masterpass™’e kaydedilen kart bilgileri, Mastercard altyapısı tarafından saklanmaktadır. IKEA kart bilgilerini saklamamaktadır.
 • Tüm kampanya katılımcıları, tüm kampanya şart ve koşullarını kabul eder.
 • İşbu kampanya koşullarında her türlü değişiklik yapma hakkı MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş.’ye aittir. MAPA Mobilya ve Aksesuar Pazarlama A.Ş. bu hüküm ve koşulları herhangi bir bilgilendirme yapmadan değiştirme, kapsamını sınırlama, kampanyayı erteleme ve bitirme hakkını saklı tutar.
 • Bu madde ve koşulların ihlali ile açıklanan ödüle sahip olmaya yönelik teşebbüsler, sahtekârlık oluşturabilir ve bu durum yasal mevzuatın ihlali anlamına gelebilir.
 •  

mediamarkt.com.tr'de 75 TL NakitPuan!

15-22 Aralık 2020 tarihleri arasında sadece mediamarkt.com.tr'den yapacağınız 1,500 TL ve üzeri ilk alışverişe 75 TL değerinde NakitPuan! Katılmak için MARKT yazın 4477'ye gönderin!

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için MARKT yazın 4477'ye gönderin!

 

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 - 22 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 15-22 Aralık 2020 tarihleri arasında HSBC Advantage bireysel kredi kartı ile  mediamarkt.com.tr’den tek seferde yapılacak peşin ya da taksitli 1,500 TL ve üzeri ilk alışverişe 75 TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "MARKT" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Ticari kartlar, banka kartları ile yapılan alışverişler, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • Kampanyadan ödül kazanılması durumunda NakitPuan geri alım tarihi 01.Şubat 2021 geçmeden ödül kampanyasının iptali gerçekleştirilemez.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 75 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir. Kazanılan NakitPuan'lar Online ve TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 24 Aralık 2020 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, 31 Ocak 2021 sonuna kadar geçerlidir. Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Şubat 2021’de geri alınacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1,500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan'ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Media Markt’ın kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • Media Markt’ın tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi Media Markt’tan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Media Markt’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler için firma ile  0850 222 1 500 numaralı telefondan iletişime geçilebilir.
 • Yasal düzenleme gereği BİREYSEL kredi kartları ile kozmetik, alkollü içecek, ofis malzemeleri, telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, hediye kart ve hediye çeki alımlarında, doğrudan pazarlama, yurtdışı alışverişleri, basılı ve külçe halindeki kuyum harcamalarında taksitli satış yapılamamaktadır. (Basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 8 taksit uygulanabilecektir.) Kulüp ve derneklerle yapılan ödemelerde, tablet alımları, elektronik eşya (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk Lirasının üzerinde olan televizyon vb.), havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda 3 taksitle; sağlık ürünü alımlarında 9 taksitle; vergi ödemelerinde, fiyatı üç bin beşyüz Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında, havayolları ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalar 12 taksitle; mobilya alımlarında ve elektrikli eşya alımlarında (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) 18 taksitle sınırlı olmak üzere taksitli satış yapılabilmektedir. Bireysel kredi kartları ile bunlar dışındaki sektörlerde en fazla 12; ticari kredi kartları ile sektör bağımsız en fazla 18 taksit uygulanabilecektir. Yasal düzenlemelere aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerlerine ait olacaktır.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Media Markt; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  
 •  
 •  

Boyner.com.tr ve Boyner Mobil’de 75 TL indirim ve peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatı!

www.boyner.com.tr ve Boyner Mobil Uygulaması üzerinden 11-18 Aralık 2020 tarihleri arasında 400 TL üzeri ilk alışverişinizde 75 TL indirim ve peşin fiyatına 9 aya varan taksit fırsatı!

Kampanyaya katılmak için

 75 TL indirim alışverişten sonra kesilecek ilk ekstreye yansıtılacaktır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

19 - 22 Kasım tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • İndirim kampanyası kapsamında, HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile www.boyner.com.tr veya Boyner Mobil Uygulaması indirilerek, uygulama içerisinden 11-18 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişinizde mevcut indirimlere ek 75 TL indirim fırsatı sunulacaktır.
 • İndirim, alışveriş tarihinden sonra kesilecek ilk ekstreye yansıyacaktır.
 • İndirim, sadece HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile yapılacak online işlemlerde geçerli olup, mağazalarda geçerli değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Kampanyadan, bir müşteri bir kez yararlanabilir ve en fazla 75 TL indirim kazanabilir.
 • 75 TL indirim kazanılabilmesi için tüm indirimler/promosyonlar vb. düşüldükten sonra ödenecek net tutarın en az 400 TL olması gerekmektedir.
 • İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir.
 • Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartlarıyla yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dâhil değildir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin bankaların internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
 • Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin  444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 •  

75 TL NakitPuan hediye!

3-31 Aralık tarihleri arasında taksitli olarak yapacağınız 1000 TL üzeri beyaz eşya harcamalarınıza 75 TL NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için

PUAN yaz 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

3 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

3-31 Aralık 2020 tarihleri arasında Advantage anlaşmalı Beyaz Eşya mağazalarından taksitli olarak, tek seferde olarak yapılacak 1.000 TL üzeri alışverişler dahil edilecektir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin tüm kredi kartıyla yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. İşlemin üye işyerinden taksitli olarak yapılması gerekmektedir. Sonradan yapılan taksitlendirme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan 75 TL ile sınırlıdır. Kampanyaya katılmak için banka sistemindeki kayıtlı telefondan PUAN yazarak 4477’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dahil edilecektir. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuan 15 Ocak 2021 tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 15 Şubat 2021 tarihinde silinecektir. NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuanlar tatilpuan ve online olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde tatilpuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez. HSBC Concept kredi kartı katılım ücretsizdir.
 

www.incehesap.com'da 50 TL'ye varan NakitPuan

01-31 Aralık 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500-999,99 TL arasındaki ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde NakitPuan

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için :INCEHESAP yazın 4477'ye gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 01-31 Aralık 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartınızla  www.incehesap.com'dan tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 500-999,99 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "INCEHESAP" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Ticari kartlar, banka (debit) kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • Kampanyadan bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir. Kazanılan NakitPuan'lar, TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 05 Ocak 2021 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup; Ocak sonuna kadar geçerlidir. Kullanılmayan kısım 1 Şubat 2021 tarihinde silinecektir.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan’ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır
 • HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
 • www.incehesap.com’un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • www.incehesap.com’un tüm müşterilerine sunduğu kampanyalar için detaylı bilgi www.incehesap.com’dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında www.incehesap.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler www.incehesap.com’un 0850 800 46 23 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. ve incehesap.com; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  

Getir uygulamasından BKM Express üzerinden HSBC Kredi Kartınızla Aralık ayı boyunca hafta sonlarında yapacağınız alışverişleriniz için %50 İndirim ayrıcalığı sizi bekliyor!

HSBC Kredi Kartlarına özel %50 indirim fırsatını kaçırmayın. İndirim tutarı haftalık 25 TL, aylık ise 100 TL ile sınırlıdır.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

5 - 27 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

5-27 Aralık 2020 tarihleri arasında hafta sonları (5/6 – 12/13 – 19/20 – 26/27 Aralık), HSBC Kredi Kartınızla Getir’den BKM Express aracığıyla yapacağınız ödemelerde %50 indirim sunulacaktır. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartlarıyla Getir’den BKM Express ile yaptığı tüm ödeme işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin indirime hak kazanabilmesi için ödemenin Getir’den BKM Express ile yapılması gerekmektedir. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. Müşterilerin hak kazandığı indirimler 8 Ocak 2021 tarihinde yansıtılacaktır. Bir müşterinin kampanya kapsamında her hafta sonu için 50 TL ve altındaki alışverişlerde sepet tutarının yarısı, 50 TL üzeri alışverişlerde ise maksimum 25 TL indirim kazanılabilecektir. Bir müşteri kampanyadan her haftasonu 25 TL olmak üzere maksimum 100 TL indirim kazanabilir.. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez ve alınan ürünlerin iade edilmesi halinde indirim geri alınır, kullanılmışsa ekstrelere borç yansıtılır. HSBC BANK A.Ş. ,BKM A.Ş. ve Getir A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma, durdurma haklarını saklı tutar.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.