Kampanya Arşivi

GittiGidiyor'da BKM Express ile öde 50 TL İndirim Kazan!

25 Mart - 16 Nisan tarihleri arasında HSBC Kredi Kartınızla BKM Express üzerinden hafta içi tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri GittiGidiyor harcamanıza özel 50 TL indirim!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

25 Mart 2021 - 16 Nisan 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya, 25 Mart – 16 Nisan tarihleri arasında hafta içi (Pazartesi,Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) günlerde GittiGidiyor’un web ve mobil kanallarından BKM Express ile HSBC kredi kartından yapılacak ödemelerde geçerlidir. Kampanya kapsamında BKM Express ile tek seferde yapılan 300 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim kazanılacaktır. Kazanılan indirimler, 26 Nisan 2021 tarihinde HSBC tarafından müşterilerin kartlarına yansıtılacaktır. Ek kartlarla yapılan alışverişlerde hak edilen indirimler asıl karta yansıtılacaktır. Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Kampanya ilk 2.000 işlem için geçerlidir. Kampanya; Mücevher, Takı, Saat kategorisindeki; Külçe, Ziynet Altın; alt kategorilerinde ve Sim Kartı kategorisinde geçerli değildir. Aynı sepet içerisinde birden fazla ürün satın alınması durumunda, satın alınan ürünlerden biri geçerli olmayan kategorilerden birine dahilse, diğer ürünler için kampanyadan yararlanamaz. Bu limite ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulacaktır. Kampanya diğer indirim kampanyaları ile birleştirilebilir. İndirim tek kullanımlıktır, bölünemez. İptal veya iade durumlarında indirim kazanılamaz. HSBC A.Ş., BKM A.Ş. ve GittiGidiyor A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Boyner Mağazalarında geçerli 50 TL değerinde NakitPuan

Boyner, YKM, Boyner Sports ve YKM Sports mağazalarında 7-19 Nisan tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL NakitPuan

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

7 - 19 Nisan tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında; Boyner, YKM, Boyner Sports ve YKM Sports mağazalarında 7-19 Nisan 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri ilk alışverişe Boyner, YKM, Boyner Sports ve YKM Sports mağazalarında geçerli 50 TL değerinde NakitPuan kazanılacaktır. Kampanya online alışverişler dahil değildir. 
 • NakitPuan kampanyasından bir kişi bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 50 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar harcama yapılan asıl karta yüklenecek olup, 31 Mayıs 2021’e kadar kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Haziran 2021’de geri alınacaktır. 
 • Kazanılan NakitPuan’lar sadece Boyner, YKM, Boyner Sports ve YKM Sports mağazalarında kullanılabilecek olup online alışverişlerde kullanılamayacaktır.
 • Boyner Mobil Uygulaması ve www.boyner.com.tr’den yapılacak alışverişler veya Hopi’den yapılacak mobil ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Taksit kampanyası kapsamında, 8 Şubat - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartlarıyla yapılacak alışverişlerde üye işyeri, kozmetik, gıda ürünleri, hediye kartı/çeki ve Boyner.com.tr hariç vade farksız 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamaz. Kullanılması halinde geri alınacak. Yeterli NakitPuan bulunmaması halinde TL olarak kredi kartı ekstresine yansıtılacaktır.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Boyner ve YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner ve YKM mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Boyner ve YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Boyner'in 444 2 967 veya YKM’nin 444 0 956 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Boyner kampanya koşullarını değiştirebileceği gibi, dilediği zaman kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 •  

N11.com'da 50 TL'ye varan NakitPuan! Üstelik Peşin fiyatına 6 Taksit avantajı!

16 Mart-15 Nİsan tarihleri arasında 500-999.99 TL arası ilk alışverişe 25 TL veya 1,000 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL değerinde NakitPuan! Üsteik peşin fiyatına 6 Taksit!

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için UĞURLU yazın 4477'ye gönderin!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

16 Mart 2021 - 15 Nisan 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 16 Mart-15 Nisan 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile www.n11.com'dan tek seferde yapılacak peşin ya da taksitli 500-999.99 TL arası ilk alışverişe 25 TL veya 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 50 TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "UGURLU" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477'ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Ticari kartlar, banka (debit) kartları, ile yapılan alışverişler, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir. Kazanılan NakitPuan'lar, TatilPuan ya da online alışverişlerde kullanılamayacaktır
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 20 Nisan 2021 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, Mayıs ayı sonuna kadar geçerlidir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan'ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Yatırımlık altın&gümüş, Vodafone TL Yükleme, Türk Telekom Mobil TL yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu satış, Özel satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
 • www.n11.com'un kuralları gereği toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • www.n11.com'un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.n11.com’dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında www.n11.com'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler www.n11.com'un 0850 333 0011 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
 • Yasal düzenleme gereği BİREYSEL kredi kartları ile kozmetik, alkollü içecek, ofis malzemeleri, telekomünikasyon, yemek, gıda, akaryakıt, hediye kart ve hediye çeki alımlarında, doğrudan pazarlama, yurtdışı alışverişleri, basılı ve külçe halindeki kuyum harcamalarında taksitli satış yapılamamaktadır. (Basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 6 taksit uygulanabilecektir.) Havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda 3 taksitle; kulüp ve derneklerle yapılan ödemelerde, tablet alımları, elektronik eşya (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk Lirasının üzerinde olan televizyon vb.) 4 taksitle,  sağlık ürünü alımlarında 9 taksitle; vergi ödemelerinde, fiyatı üç bin beşyüz Türk Lirasına kadar olan televizyon, bilgisayar (tablet hariç) mobilya ve elektrikli eşya alımlarında (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) 12 taksitle; havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt içine ilişkin harcamalar 18 taksitle sınırlı olmak üzere taksitli satış yapılabilmektedir. Bireysel kredi kartları ile bunlar dışındaki sektörlerde en fazla 12; ticari kredi kartları ile sektör bağımsız en fazla 18 taksit uygulanabilecektir. Bankamız POS'undan anılan yasal düzenlemelere aykırı olarak taksitli satış yapılması durumunda sorumluluk üye işyerinize ait olacaktır.
 • HSBC Bank A.Ş. ve n11.com; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  

Altınyıldız Classics Mağazalarında %70'e varan indirimlere Ek %10 indirim!

HSBC Advantage kartınızla 23-31 Mart tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinize %70'e varan indirimlere ek %10 İndirim! Üstelik 6 taksit

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

23 - 31 Mart tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya HSBC Advantage kredi kartları ile 23-31 Mart tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde % 70’e varan indirimlere EK % 10 indirim uygulanacak olup, sezon/outlet dâhil tüm mağazalarda ve eski/yeni sezon tüm ürünlerde geçerlidir. 
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • İndirim oranı HSBC kredi kartları ile yapılacak kasada ödeme anında uygulanacaktır.  
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. 
 • Kampanya www.altinyildizclassics.com ‘dan yapılacak alışverişlerde geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında, 31 Aralık 2021 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Altınyıldız Classics ‘in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Altınyıldız Classics mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics’ ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Altınyıldız Classics’in  0850 455 56 57 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

DEMORHOME

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadar taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

BIEV

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

ESSE

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadar taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

GÜRAL PORSELEN

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +3 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadar taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

KARACA

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +3 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

KORKMAZ

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +3 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.


Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.