Kampanya Arşivi

n11'de peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı

n11'de peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı

Peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • Taksitli alışveriş için sipariş tutarı 200 TL ve üzerinde olmalıdır.
 • Peşin fiyatına 3 taksit uygulaması sepet toplamı 300 TL ve üzeri, 6 taksit uygulaması sepet toplamı 600 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Ticari kredi kartları için peşin fiyatına taksit uygulaması yoktur.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katımı ücretsizdir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır
 • n11'in sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.n11.com sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.'nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında n11'den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler için n11 müşteri  hizmetleri ile irtibata geçilebilir.
 • Yasal düzenlemeler kapsamında taksit yasağı kapsamında yer almayan ürünlerde geçerlidir. Basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya harcamalarında (video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 TL’nin üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet harcamalarında 6 ay, mobilya, elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) ve fiyatı 5.000 TL’nin altında olan televizyon harcamalarında 9 ay, bilgisayar harcamalarında 12 taksit sınırı bulunmaktadır.
 • HSBC Bank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 Starbucks’tan HSBC Visa logolu kartınız ile yapacağınız 250gr çekirdek kahve ve kapsül alımlarına anında 20 TL indirim!

Starbucks’tan HSBC Visa logolu kartınız ile yapacağınız 250gr çekirdek kahve ve kapsül alımlarına anında 20 TL indirim!

Starbucks’tan *15 Aralık’a kadar HSBC Visa logolu kartınız ile yapacağınız 250gr çekirdek kahve ve kapsül alımlarına anında 20 TL indirim!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

18 Kasım 2021 - 8 Aralık 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları


*Kampanya yeterli stok sayısına ulaştığı için sona ermiştir. Kampanya yalnızca HSBC Visa logolu kartlar ile yapılacak ödemelerde geçerlidir.  250g çekirdek kahve veya kapsül alan müşterilere, anında 20TL indirim yapılacaktır. Koşullara uygun olarak alınan her ürün adedi başına, 20TL indirim uygulanır. Kampanyadan HSBC Visa logolu bireysel ve ticari kredi kartları, banka kartları ve ön ödemeli kartlar faydalanabilir. Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar, İncirlik mağazalarında geçerli değildir. Aynı fiş içerisinde birden fazla kahve çekirdeği ve/veya kapsül bulunması halinde, her ürün başına 20 TL indirim uygulanacaktır. Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir, başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanya, 15 Kasım Pazartesi günü başlayacak olup, 15 Aralık Çarşamba gün sonunda bitecektir. (15 Kasım Pazartesi saat 00:01’den, 15 Aralık Çarşamba saat 23:59’a kadar.) Starbucks Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 
%15 indirim

HSBC Visa Kredi Kartınıza özel Fuudy ile favori restoranlarınız %15 indirim ayrıcalığıyla evinizde.

31 Aralık 2021 tarihine kadar Fuudy uygulaması üzerinden HSBC Visa Kredi Kartınızla yapacağınız 200 TL ve üzeri ödemelerde %15 indirim fırsatı

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 Aralık 2020 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları


Kampanya koşulları: Kampanyanın düzenleyicisi Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’dir. Visa kartlara özel 200 TL ve üzeri ödemelerde anında %15 indirim kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Türkiye’de ihraç edilmiş tüm bireysel ve ticari kredi kartları, banka kartları ve pre-paid kartlar kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin Visa kart ile ONLINE ÖDEME yapılması gerekmektedir. Kampanya Fuudy uygulaması üzerinden ödemesi yapılan eve sipariş ve Gel-Al siparişlerinde geçerli olup, ödemesi kapıda ya da restoranda yapılan siparişlerde geçerli değildir. Bu şekilde kurallara uygun yapılan her katılımda indirim uygulaması olacaktır. Kurye ücreti kampanya kapsamında değildir. Kampanya Fuudy’de yer alan diğer banka indirimleri ile birleştirilebilir. Kişiye özel indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Aynı gün aynı üye iş yerinde yapılan harcamalarda, yalnızca ilk harcamadan indirim kazanılacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanyanın yürütülmesi amacı ile Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir. Fuudy kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik, lojistik ya da operasyonel sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesinden Fuudy sorumlu olup, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Fuudy kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 
120 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

120 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

1-31 Aralık tarihleri arasında yapacağınız harcamalarda HSBC Advantage kredi kartınızı kullanın siz de kazanın.

Kampanyaya katılmak için

KAZAN yaz, 4477'ye gönder.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

1-31 Aralık tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için KAZAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 7 Ocak 2022 tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 1 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 120 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 
bizimtoptan.com.tr’de 100 TL’ye Varan NakitPuan Fırsatı!

bizimtoptan.com.tr’de 100 TL’ye Varan NakitPuan Fırsatı!

1-31 Aralık tarihlerinde bizimtoptan.com.tr 'den tek seferde yapacağınız 500 TL-1.499 TL arası ilk alışverişinize 50 TL veya 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL değerinde NakitPuan hediye

Kampanyaya katılmak için

TOPTAN yaz, 4477'ye Gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya 1-31 Aralık 2021 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr ’den belirli ürünler dışında tek seferde yapacağınız 500 TL-1,499 TL arasındaki ilk alışverişe 50 TL veya 1,500 TL ve üzerindeki ilk alışverişe 100 TL değerinde NakitPuan fırsatı sunulacaktır.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca “TOPTAN” yazıp 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 100 TL değerinde NakitPuan kazanabilir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 3 Ocak yüklenecek olup, 31 Ocak 2022 sonuna kadar geçerli olacaktır. Bizim Toptan Satış Mağazalarında kullanılmayan NakitPuan 1 Şubat 2022’de geri alınacaktır.
 • Bireysel müşterilerde ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dâhil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan’ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 •  
adL’de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

adL’de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

15-31 Aralık tarihleri arasında adL mağazaları ve adl.com.tr’den yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize adL mağazalarında geçerli 100 TL değerinde NakitPuan! Üstelik 7'ye varan taksit!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 100 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta alışverişin ertesi günü yüklenecek olup, 31 Ocak 2022’ye kadar kullanılabilir. Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Şubat 2022’de geri alınacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar sadece adL mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan NakitPuan adl.com.tr‘de kullanılamaz.
 • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında, 28 Şubat 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 arası taksitleri işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • adL'nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi adL mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında adL’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler adL’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma, koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
Love my body'de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

Love my body'de 100 TL değerinde NakitPuan ve 7 taksit!

15-31 Aralık tarihleri arasında Love my body mağazaları ve lovemybody.com.tr’den yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Love my body mağazalarında geçerli 100 TL değerinde NakitPuan hediye!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 100 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta alışverişin ertesi günü yüklenecek olup, 31 Ocak 2022’ye kadar kullanılabilir. Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Şubat 2022’de geri alınacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar sadece Love my body mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan NakitPuan’lar lovemybody.com.tr’da kullanılamaz.
 • HSBC Bank A.Ş.Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında, 28 Şubat 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 arası taksitleri işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Love my body‘ nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Love my body mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Love my body’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Love my body’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma, koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
HSBC Mastercard kredi kartınız ile UberTaksi'de %30 indirim fırsatı

HSBC Mastercard kredi kartınız ile UberTaksi'de %30 indirim fırsatı

%30 İndirim fırsatı! 31 Aralık'a kadar HSBC Mastercard logolu kredi kartınız ile yapacağınız iki adet UberTaksi ödemenize anında %30 indirim.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

13 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

UberTaksi’de, HSBC Mastercard logolu kredi kartınız ile yaptığınız ödemeler 30% indirimli. Bu kampanya 31 Aralık 2021'e kadar geçerlidir. Her kullanıcı, yolculuk başına maksimum 30TL indirimden faydalanabilir. Aynı kullanıcı indirimden maksimum 2 kere faydalanabilir. Promosyon sınırlı sayıdadır. Stoklar promosyon tarihinden önce tükenirse, indirim kurgusu sonlanmış olacaktır. Kampanya sadece Türkiye’deki UberTaksi kullanımları için geçerlidir. Kampanya, yeni ve mevcut Uber üyeleri için, haftanın her günü geçerlidir. İndirim, HSBC Mastercard logolu kredi kartıyla ile ödendiğinde yolculuk sonunda ödeme anında otomatik olarak yansıtılacak olup, e-posta yoluyla gönderilecek olan fişinizin detayında görülebilir. Bu kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Kampanya UberTaksi'nin faaliyet gösterdiği illerde geçerlidir (İstanbul; Ankara, İzmir). Kampanya ile ilgili soru ve görüşleriniz için UberTaksi uygulaması üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
 
Boyner Mağazalarında şimdi al Mart 2022'de ÖDE!

Boyner Mağazalarında şimdi al Mart 2022'de ÖDE!

16-31 Aralık 2021 tarihleri arasında 4 Taksitli Alışverişlerinizi şimdi yapın Mart 2022'de ödeyin!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

17 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya, HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile 16 Aralık-31 Aralık 2021 tarihleri arasında yapılacak 4 taksitli işlemlerde geçerlidir. 
 • Erteleme için mağazadaki satış görevlisi POS üzerinden işlem tutarı ve 4 taksit seçeneğini girdikten sonra, Banka tarafından sunulan POS ekranında müşteri tercihine istinaden erteleme seçeneğini tuşlayacaktır.  
 • İşlem yapılan kredi kartının hesap kesim tarihine göre ilk taksit tutarı Mart veya Nisan 2022 dönemi hesap özetlerine yansıyacaktır.                                
 • Ticari Kartlar, debit kartlar ,NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler ve hopi ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Boyner.com.tr’den yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.                                                                                                                                                                              
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin bankaların internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 
 • Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin  444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 •  
GetirYemek'te Anında 40 TL İndirim Fırsatı!

GetirYemek'te Anında 40 TL İndirim Fırsatı!

HSBC Mastercard logolu kredi kartınızla 27-31 Aralık tarihleri arasında GetirYemek‘ten vereceğiniz ilk 60 TL ve üzeri yemek siparişinize 40 TL anında indirim.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

27 - 31 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya 27 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
GetirYemek'te Masterpass ile HSBC Mastercard logolu kredi kartına özel 60 TL ve üzeri ilk siparişinizde 40 TL indirim uygulanır. Kazanılan indirim ödeme anında sepet tutarına yansıtılmaktadır.
Bu kampanya size ve sipariş verirken bulunduğunuz yere özeldir.
Kampanya sadece “Restoran Getirsin” teslimat yöntemi ile verilen siparişlerde kullanılabilir.
Müşterinin indirime hak kazanabilmesi için ödemenin Masterpass ödeme yöntemiyle HSBC Mastercard logolu kredi kartı kullanılarak yapılması gerekmektedir.
Promosyonlu sepet tutarı, minimum sepet tutarının üzerinde olmalıdır.
Örnek durumlar aşağıdaki gibidir;
Örnek 1: Sepet 60 TL => 20 TL ödenir.
Örnek 2: Sepet 70 TL => 30 TL ödenir.
Örnek 3: Sepet 80 TL => 40 TL ödenir.
Kampanya GetirYemek’teki ilk siparişte ve sadece 1 kullanım için geçerlidir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır. Yeterli sayıya ulaştığında kampanya otomatik olarak sona erecektir.
Kampanya kapsamında GetirYemek’ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler GetirYemek’in müşteri hizmetlerine iletilebilir.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.