Genel Kampanyalar

veya
200 TL'ye varan MilPuan hediye!

200 TL'ye varan MilPuan hediye!

21 Kasım-31 Aralık tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapılacak her ikinci 1.000 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, toplamda 200 TL değerinde Premier MilPuan hediye!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

21 Kasım 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

HSBC Premier Miles müşterilerin 21 Kasım -31 Aralık tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde HSBC Premier Miles Kredi Kartlarıyla yapacakları 1.000 TL üzeri harcamaları kampanyaya dahildir. Aynı gün yapılacak harcamaların ilki kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Müşterilerin her ikinci 1.000 TL ve üzeri işlemi kampanya kapsamında sayılacaktır. Her ikinci 1.000 TL ve üzeri harcamaya 25 TL MilPuan kazanılacaktır  (Örneğin 23.11.2023 tarihinde 1.000 TL üzeri bir alışveriş yapmanız akabinde 24.11.2023 tarihinde yapacağınız ikinci 1.000 TL üzeri alışveriş için belirtilen oranda puan kazanırsınız). Müşterilerin kampanyaya katılması için belirtilen tarihlerde “ÖDÜL” yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Bir müşterinin sahip olduğu tüm HSBC Premier Miles kredi kartları ile yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Kazanılacak MilPuan tutarı 200 TL ile sınırlıdır. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir. Ek kart harcamaları asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutar ve koşullarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı MilPuanlar 5 Ocak tarihinde yüklenecektir. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez. Bu kampanya HSBC Premier Miles müşterilerine özeldir. Alınan ürün veya hizmetin iade edilmesi halinde bu harcamadan kaynaklı yüklenen MilPuan’lar geri alınacak, eğer kullanıldıysa kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ticari kartlarla yapılan harcamalar, otomatik fatura ödemeleri ve ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir. HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Mango

Mango

HSBC Premier/HSBC Premier Miles müşterilerine özel 500 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlere +4 taksit

Kampanya Detayları

Kampanya HSBC Premier / HSBC Premier Miles müşteriler için geçerlidir. Kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri 2 taksitli alışverişlerinizde üye işyerinin uyguladığı taksit adeti üzerine, kart hamilinin isteği doğrultusunda artı 4 taksit uygulanacaktır.

HSBC Bank A.Ş. banka kartları, ticari kredi kartları ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler artı taksit kampanyasına dahil değildir.

Mango’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Mango mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.'nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

HSBC Bank A.Ş.kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
IKEA'da Peşin Fiyatına 6 Taksit

IKEA'da Peşin Fiyatına 6 Taksit

IKEA'da peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Kart sahibi HSBC Premier/ HSBC Premier Miles müşterilerin yapacağı 2.500 TL ve üzeri 3 taksitli alışverişlere +3 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • 30 Kasım 2024'e kadar IKEA Mağazaları’ndan yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Karta sahip HSBC Premier/HSBC Premier Miles müşterilerin yapacağı 2.500 TL ve üzeri 3 taksitli alışverişlerde +3 taksit fırsatı!
 • Üye marka, taksit ile ilgili kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişlerde 3+3 taksit uygulamasına dahil değildir.
 • IKEA'nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi IKEA'dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında IKEA'dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler için firma ile 444 4 532 numaralı telefondan veya http://www.ikea.com.tr'den iletişime geçilebilir.
OXXO'da 250 TL NakitPuan

OXXO'da 250 TL NakitPuan

HSBC Premier/HSBC Premier Miles müşterilerine özel 31 Aralık'a kadar farklı günlerde yapacağınız her 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize OXXO mağazalarında geçerli 250 TL değerinde NakitPuan

Kampanya Detayları

 • Kampanya HSBC Premier / HSBC Premier Miles müşteriler için geçerlidir.
 • Kampanya 1-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Oxxo mağazaları veya www.oxxo.com.tr ’den farklı günlerde yapacağınız her 1,000 TL ve üzeri ilk alışverişinize Oxxo mağazalarında geçerli 250 TL değerinde NakitPuan sunulacak olup, katılım şartı aranmayacaktır.
 • Bir müşteri kampanya kapsamında aynı gün en fazla 250 TL değerinde NakitPuan kazanabilir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar ertesi gün yüklenecek olup, Ocak 2024 sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Oxxo Mağazaları’nda kullanılmayan Nakit Puan’lar 1 Şubat 2024’de geri alınacaktır.
 • Bireysel müşterilerde ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında HSBC Advantage kredi kartları ile müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 taksitli işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • HSBC Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dahil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1,000 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan’ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Oxxo’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Oxxo Mağazaları’ndan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 •  
HEPSİBURADA

HEPSİBURADA

Hepsiburada'dan yapacağınız 1,500 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • HSBC Advantage bireysel kredi kartınız ile Hepsiburada'dan 31 Ekim 2023’e kadar yapacağınız 1,500 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit fırsatı!
 • 100 TL altındaki alışverişlerde taksitlendirme yapılmaz.
 • 100 TL – 1,500 TL arası alışverişlerde vade farklı en fazla 6 taksit uygulanmaktadır.
 • 1,500 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit, 3 taksit üzerindeki taksitlerde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Vade farksız taksitler, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
 • Hepsiburada'nın sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.hepsiburada.com sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Hepsiburada’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Hepsiburada'nın 0850 252 40 00 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir. 
 • HSBC Bank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
HSBC Premier Kredi Kartlarına özel ZUBİZU Anlaşmalı Restoranlarda %20'ye varan indirim!

HSBC Premier Kredi Kartlarına özel ZUBİZU Anlaşmalı Restoranlarda %20'ye varan indirim!

31 Aralık 2023 tarihine kadar ZUBİZU anlaşmalı restoranlarda %20'ye varan indirim!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

25 Ekim 2023 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Silver Logolu Mastercard® sahipleri ZUBİZU anlaşmalı restoranlarda %20’ye varan indirimden kampanya süresince faydalanabilir.
 • Ödemeyi Mastercard® Silver Logolu HSBC Premier / HSBC Premier Miles kredi kartlarıyla yapmış Mastercard kullanıcıları, kampanyaya dahil ZUBİZU restoranlarında Türkiye’de ihraç edilmiş tüm bireysel Mastercard® silver logolu kartlar ile mevcut ZUBİZU indirimine ek %10 indirim kazanacaklardır. Toplamda %20’ye varan indirimden yararlanılacaktır.
 • Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.
 • Geçerli restoranlar: Ahali Teşvikiye, Avlu Ocakbaşı, Big Chefs, Brio, Bom Dia, Butterfly Chocolate, Da Lupo Trattoria, Far East, Feriye, İnkase, İsla Alaçatı, Kaşıbeyaz Bosphorus, Korto, Korto Alaçatı, Köşkeroğlu Baklava, Markus, Mua, Papa John’s, Sade Beş Denizler Mutfağı, Sanayi 313, Serafina, Sıralı Kebap, Suvla, Tamirane, Tarla Alaçatı
 • Kampanyadan işlem bazında toplamda en fazla 1000 TL indirim kazanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında bir müşteri 1 restorandan ayda 2 kez yararlanabilir.
 • Ek indirimden faydalanabilmek için ilgili restoranlarda ZUBİZU QR kodu okutulmalı ve Mastercard® silver logolu (Bireysel) kartlarla ödeme yapılmalıdır.
 • Kampanya ZUBİZU’da yer alan genel restoran indirimleri dışında kişiye özel indirim kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • İşbu kampanya ZUBİZU BİLİŞİM HİZMETLERİ A.Ş. (“ZUBİZU”) tarafından düzenlenmektedir. ZUBİZU ve Mastercard kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar olarak ZUBİZU ve MASTERCARD kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için 0850 222 06 66 numaralı hattı arayabilir veya destek@zubizu.com’a e-posta gönderebilirsiniz.
BOYNER

BOYNER

+2 Taksit

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, 31 Aralık 2023 tarihine kadar HSBC Advantage kredi kartlarıyla yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 100 TL üzeri 2 taksitleri alışverişlere +2 taksit uygulayabilecektir. www.boyner.com.tr dahildir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Boyner ve YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner ve YKM mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.'nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Boyner ve YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner'in 444 2 967 veya YKM’nin 444 0 956 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 •  
PttAVM'de peşin fiyatına 2 taksit!

PttAVM'de peşin fiyatına 2 taksit!

HSBC Advantage bireysel kredi kartınız ile PttAVM'den 31 Ekim 2023’e kadar yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 2 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, 31 Ekim 2023’e kadar PttAVM'de HSBC Advantage bireysel kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 2 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • 2 taksit üzerindeki taksitlerde vade farkı uygulanmaktadır.
 • Vade farksız taksitler, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • PttAVM'nin sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.pttavm.com sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında PttAVM'den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler PttAVM'nin 444 17 88 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
Amazon'da peşin fiyatına 6 taksit!

Amazon'da peşin fiyatına 6 taksit!

Amazon.com.tr'de HSBC Advantage kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • Amazon.com.tr'de 30 Eylül 2023 tarihine kadar HSBC Advantage kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir. (İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.)
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır
 • Amazon.com.tr’nin sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi Amazon.com.tr sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır
 • Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Amazon.com.tr’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılmı ücretsizdir.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  
Decathlon

Decathlon

Advantage ile tek ve taksitli ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile tek ve taksitli ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.