Genel Kampanyalar

veya
IKEA'da Peşin Fiyatına 6 Taksit

IKEA'da Peşin Fiyatına 6 Taksit

IKEA'da peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Kart sahibi HSBC Premier/ HSBC Premier Miles müşterilerin yapacağı 2.500 TL ve üzeri 6 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

  • 30 Kasım 2024'e kadar IKEA Mağazaları’ndan yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Karta sahip HSBC Premier/HSBC Premier Miles müşterilerin yapacağı 2.500 TL ve üzeri 6 taksit fırsatı!
  • Üye marka, taksit ile ilgili kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
  • IKEA'nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi IKEA'dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında IKEA'dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler için firma ile 444 4 532 numaralı telefondan veya http://www.ikea.com.tr'den iletişime geçilebilir.
Decathlon

Decathlon

Advantage ile tek ve taksitli ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile tek ve taksitli ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.