Genel Kampanyalar

veya

150 TL'ye varan NakitPuan hediye!

Ekim ayı boyunca tek seferde ve farklı günlerde tek çekim olarak yapacağınız her 150 TL üzeri alışverişinize 10 TL, taksit kullanarak yapacağınız her 150 TL üzeri alışverişinize 15 TL NakitPuan hediye

Kampanyaya katılmak için

FIRSAT yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Müşterilerin 2020 Ekim ayı boyunca, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için FIRSAT yazarak 4477 ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 3 Kasım tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 1 Aralık tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, tek ödemeli işlemlerinden 9 kez (90 TL), taksitli işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Taksitli işlemlerin üye işyerinde taksitli olarak yapılması gerekmektedir, sonradan yapılan taksitlendirmeler dahil değildir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 150 TL ile sınırlıdır. Kampanyaya tüm HSBC müşterileri dahildir. HSBC Concept için katılım ücretsizdir.  Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez NakitPuan, banka kartı, ticari kartlar ile yapılan harcamalar ve ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler kampanyaya dahil değildir. HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 

75 TL NakitPuan hediye!

Ekim ayı boyunca yapacağınız 1000 TL üzeri beyaz eşya harcamalarınıza 75 TL NakitPuan

Kampanyaya katılmak için

PUAN yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ekim tarihleri arasında

Kampanya Detayları

1-31 Ekim 2020 tarihleri arasında Advantage anlaşmalı Beyaz Eşya mağazalarından taksitli olarak, tek seferde olarak yapılacak 1.000 TL üzeri alışverişler dahil edilecektir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin tüm kredi kartıyla yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. İşlemin üye işyerinden taksitli olarak yapılması gerekmektedir. Sonradan yapılan taksitlendirme işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan 75 TL ile sınırlıdır. Kampanyaya katılmak için banka sistemindeki kayıtlı telefondan PUAN yazarak 4477’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dahil edilecektir. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuan 15 Kasım tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 14 Aralık tarihinde silinecektir. NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuanlar tatilpuan ve online olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde tatilpuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez. HSBC Concept kredi kartı katılım ücretsizdir
 

Boyner'de Şimdi Al, 2021'de 6 Taksit İle Öde!

Boyner / YKM ve www.boyner.com.tr'den 23 Eylül-31 Ekim tarihleri arasında yapacağınız alıverişlerde şimdi alın 2021'de 6 taksit olarak ödeyin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

23 Eylül 2020 - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

  • Kampanya, HSBC Advantage bireysel kredi kartları 23 Eylül-31 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacak 6 taksitli işlemlerde geçerlidir. 
  • Erteleme için mağazadaki satış görevlisi POS üzerinden işlem tutarı ve 6 taksit seçeneğini girdikten sonra, Banka tarafından sunulan POS ekranında müşteri tercihine istinaden erteleme seçeneğini tuşlayacaktır. 
  • Sanal POS üzerinden gerçekleştirilen 6 taksitli online işlemlerde erteleme otomatik olarak yansıyacaktır.
  • İşlem yapılan kredi kartının hesap kesim tarihine göre ilk taksit tutarı Ocak veya Şubat 2021 dönemi hesap özetlerine yansıyacaktır.
  • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
  • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin bankaların internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
  • HSBC Bank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. 
  • Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş. bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
  • Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin  444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
  •  

EV TEKSTİL VE ZÜCCACİYE SEKTÖR KAMPANYASI

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

TEKSTİL GENEL SEKTÖR KAMPANYASI

100 TL ve üzeri +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

OTOMOTİV SEKTÖR KAMPANYASI

Kampanyaya Katılan Advantage Anlaşmalı Üye İşyerlerinde 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadar yapılacak taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

Fatura ve Vergi ödemelerinize 4 Taksit fırsatı!

100 TL ve üzeri HSBC Advantage ile fatura ve vergi ödemelerinize ücretsiz, faizsiz 4 taksit fırsatı

Kampanyaya katılmak için

BOL boşluk, kartınızın son 6 hanesini yazarak 4477'ye SMS gönderin

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

3 Eylül 2020 - 31 Ekim 2020 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

100- 3.000 TL arasında bulunan fatura ve vergi ödemelerine sunulan faizsiz 4 taksit Kampanyası 31 Ekim tarihine kadar geçerlidir. Kampanyaya katılmak için BOL yazıp boşluk bırakarak HSBC Kredi Kartı son 6 hanesini 4477’ye gönderebilirsiniz (Örnek SMS: BOL 123456). Gönderilen SMS’ler HSBC BANK sisteminde kayıtlı bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. İşlemlerin faizsiz olarak 4 taksite bölünmesi kampanya katılım SMS’ nin 4477’ye gönderilmesini takip eden gün başlar. Kampanyaya katılmadan önce yaptığınız ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. HSBC Bank A.Ş.’ye verilmiş olan otomatik fatura ödemeleri kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyadan sahip olunan tüm HSBC Kredi Kartları ile faydalanılabilir. Ödemelerin ücretsiz, faizsiz olarak 4 taksite bölünmesi için, yapılan ödemenin dönem içi hareketlerine yansımış olması ve ekstrenin kesilmemiş olması gerekmektedir. HSBC Sanal kredi kartları ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhildir. HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir. Taksitlendirilecek tutar aylık 3.000 TL ile sınırlıdır. Kampanyadan ekstre statüsü gecikmede olan müşterilerimiz faydalanamazlar. Kampanyaya şirket kartları dâhil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.