Genel Kampanyalar

veya
120 TL'ye varan NakitPuan hediye!

120 TL'ye varan NakitPuan hediye!

Ağustos ayı boyunca ne alırsanız alın Advantage NakitPuan Kazanın

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ağustos tarihleri arasında

Kampanya Detayları

1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. İlk 200 TL ve üzeri harcamadan kampanya kapsamında NakitPuan kazanılamaz. Müşterinin kampanyaya katılması için AĞUSTOS yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde  200 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 8 Eylül tarihinde yüklenecek ve kullanılmayan kısım 3 Ekim tarihinde geri alınacaktır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 6 kez (60 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 120 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Mail order ile yapılan işlemler fiziki işlem olarak sayılacaktır. HSBC Premier ve Premier Miles müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
 
 
Trendyol.com'da peşin fiyatına 3 Taksit

Trendyol.com'da peşin fiyatına 3 Taksit

300 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 3 Taksit fırsatı

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, 1-31 Ağustos tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartınızla yapacağınız 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarıyla yapılan işlemler ücretsizdir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Trendyol'un sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.trendyol.com sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş ’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında trendyol.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler trendyol.com’un müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  
HEPSİBURADA

HEPSİBURADA

Hepsiburada'dan 31 Ağustos'a kadar yapacağınız 6.000 TL ve üzeri alışverişlerinize peşin fiyatına 6'ya varan taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Hepsiburada'da HSBC Advantage kredi kartınız ile yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverilerinize peşin fiyatına 3 taksit, 6.000 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • 100 TL altındaki alışverişlerde taksitlendirme yapılmaz.
 • 100 TL – 1.000 TL arası alışverişlerde vade farklı en fazla 6 taksit uygulanmaktadır.
 • 1.000 TL – 6.000 TL arası alışverişlerde peşin fiyatına 3 taksit, 3 taksit üzerindeki taksitlerde vade farkı uygulanmaktadır.
 • 6.000 TL ve üzeri alışverişlerde peşin fiyatına 6 taksit, 6 taksit üzerindeki taksitlerde vade farkı uygulanmaktadır.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Vade farksız taksitler, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez
 • Hepsiburada'nın sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.hepsiburada.com sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır
 • Kampanya kapsamında Hepsiburada’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Hepsiburada'nın 0850 252 40 00 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir
 • HSBC Bank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar. Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 •  
HSBC Visa Platinum kredi kartı ile Avrupa ülkelerindeki restoranlarda %10 indirim.

HSBC Visa Platinum kredi kartı ile Avrupa ülkelerindeki restoranlarda %10 indirim.

HSBC Platinum Visa logolu kredi kartları ile Ağustos ayı boyunca Avrupa ülkelerindeki restoranlarda %10 indirim

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 Temmuz 2022 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

HSBC Visa Platinum kredi kartınız ile Ağustos ayı boyunca Avrupa ülkelerindeki restoranlarda yapacağınız tek seferde 1700 TL ve üzeri ya da eşdeğeri harcamanıza %10 indirim uygulanacaktır. Bir kart kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir, işlem başına kazanılabilecek indirim tutarı en fazla 500 TL ile sınırlı olup, indirim 30 gün içerisinde kartınıza yansıtılacaktır. Kampanya 1 Temmuz -31 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya kapsamında, HSBC Türkiye tarafından ihraç edilmiş tüm Visa Platinum kredi kartları ile Avrupa ülkelerinde yer alan ve restoran statüsünde kayıtlı restoranlarda yapılacak her 1.700 TL ve üstü harcamaya %10 indirim verilecektir. Bir kart kampanya dönemi boyunca kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir. İşlem başına kazanılabilecek maksimum indirim tutarı 500 TL’dir. İndirim yansıtabilmesi için harcamanın en az 1.700 TL ve üzerinde olması gerekmektedir. Ret olan ve iptal edilen işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kazanılan indirim kampanya bitiş tarihinden sonraki 30 gün içerisinde Visa tarafından kredi kartı ekstresine  ‘Visa Restoran İndirimi’ açıklamasıyla yansıtılacaktır. Kart numarasının herhangi bir sebeple değişmesi durumunda bu kart kampanyaya dâhil olmayacaktır. Kart numarasının değişmediği kart yenileme durumları kampanya katılımını etkilemeyecektir. İndirimin yansıtılabilmesi için kartın açık olması gerekmektedir. Kampanyayı düzenleyen HSBC ve Visa kampanya koşullarında değişiklik yapma ve gerekmesi halinde kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Yurtdışı işlemlere yönelik uygulamaları gereği katılımcıların ekstre hesaplarına yansıtılan tutarda kur farkı kaynaklı değişiklikler oluşabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklarda HSBC ve Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. KKTC’de yapılan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyanın geçerli olduğu Avrupa ülkelerinin listesine Visa Türkiye'nin web sitesinden ( www.visa.com.tr) ulaşılabilir. Yabancı para cinsinden yapılan işlemler TL’ye çevrildikten sonra kampanya kapsamında dâhil edileceğinden kur farklılıkları sebebiyle değişiklikler olabilir. Bu uygulamalardan kaynaklanan farklılıklardan dolayı işlemin kampanyaya dâhil edilmemesi durumunda HSBC ve Visa’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanyaya katılmakla katılımcılar yaptıkları işlem bilgilerinin kampanya kapsamında ve sadece bu amaçla kullanılacağını bilmekte ve kabul etmektedirler.
 
n11'de peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı

n11'de peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı

Peşin fiyatına 6 aya varan taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, 01 - 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 3-4-5 veya 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Taksitli alışveriş için sipariş tutarı 300 TL ve üzerinde olmalıdır.
 • Peşin fiyatına 3 taksit uygulaması sepet toplamı 600 TL ve üzeri, 4 taksit uygulaması sepet toplamı 3.000 TL ve üzeri, 5 taksit uygulaması sepet toplamı 4.000 TL ve üzeri, 6 taksit uygulaması sepet toplamı 5.500 TL ve üzeri siparişlerde geçerlidir.
 • Ticari kredi kartları için peşin fiyatına taksit uygulaması yoktur.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir.
 • NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dâhil değildir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • n11.com'un sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi www.n11.com sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında n11.com’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler n11.com'un 0850 333 00 11 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 • HSBC Bank A.Ş.; kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  
Vergi ve Fatura ödemelerine faizsiz 4 Taksit

Vergi ve Fatura ödemelerine faizsiz 4 Taksit

5 Ağustos-30 Eylül tarihleri arasında yapağınız 100 TL ila 3.000 TL arasındaki Vergi ve Fatura ödemelerine faisiz 4 Taksit fırsatı!

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için BOL yazıp boşluk bırakarak HSBC Kredi Kartı son 6 hanesini 4477’ye gönderin
(Örnek SMS: BOL 123456).

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

5 Ağustos 2022 - 30 Eylül 2022 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya, 100- 3.000 TL arasında bulunan fatura ve vergi ödemelerine sunulan faizsiz 4 taksit kampanyası 5 Ağustos-30 Eylül 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya katılmak için BOL yazıp boşluk bırakarak HSBC Kredi Kartı son 6 hanesini 4477’ye gönderebilirsiniz (Örnek SMS: BOL 123456).
 • Gönderilen SMS’ler HSBC BANK sisteminde kayıtlı bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir.
 • Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
 • İşlemlerin faizsiz olarak 4 taksite bölünmesi kampanya katılım SMS’ nin 4477’ye gönderilmesini takip eden gün başlar.
 • Kampanyaya katılmadan önce yaptığınız ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
 • HSBC Bank A.Ş.’ye verilmiş olan otomatik fatura ödemeleri kampanya kapsamı dışındadır. Kampanyadan sahip olunan tüm HSBC Kredi Kartları ile faydalanılabilir. Ödemelerin faizsiz olarak 4 taksite bölünmesi için, yapılan ödemenin dönem içi hareketlerine yansımış olması ve ekstrenin kesilmemiş olması gerekmektedir.
 • HSBC Sanal kredi kartları ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Taksitlendirilecek tutar aylık 3.000 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyadan ekstre statüsü gecikmede olan müşterilerimiz faydalanamazlar.
 • Kampanyaya şirket kartları dâhil değildir.
 • HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.
 • HSBC Advance müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 115'i arayabilirsiniz.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
Amazon'da peşin fiyatına 6 taksit!

Amazon'da peşin fiyatına 6 taksit!

1- 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Amazon.com.tr'de HSBC Advantage kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Kampanya Detayları

 • HSBC Advantage kredi kartınız ile Amazon'dan haziran ayı sonuna kadar yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!
 • Kampanya kapsamında, 1- 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında Amazon.com.tr'de HSBC Advantage kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Vade farksız taksitler, taksit kısıtı olmayan ürünlerde geçerlidir. (İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.)
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır
 • Amazon.com.tr’nin sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgiyi Amazon.com.tr sitesinde bulabilirsiniz. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır
 • Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Amazon.com.tr’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılmı ücretsizdir.
 • HSBC Bank A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkını saklı tutar.
 •  
amazon.com.tr'de 200 TL'ye varan NakitPuan!

amazon.com.tr'de 200 TL'ye varan NakitPuan!

1-31 Ağustos 2022 arasında amazon.com.tr veya Amazon Mobil uygulamasından tek seferde yapacağınız 1.500 TL ve üzer ilk alışverişinize 150 TL veya 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için

Katılmak için AMAZON yazın 4477'ye SMS gönderin!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ağustos tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 01-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile www.Amazon.com.tr veya Amazon Mobil uygulamasından tek seferde yapacağınız 1.500-2,999.99 TL arasındaki ilk alışverişe 150 TL veya 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 200 TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.
 • HSBC Advantage bireysel kredi kartınızla NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "AMAZON" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarih ücretlerine ilişkin bir sorumluluğu yoktur.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 200 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 02 Eylül 2022 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, 03 Ekim 2022’ye kadar kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan NakitPuan’lar 04 Ekim 2022’de geri alınacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • Amazon.com.tr'nin tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.Amazon.com.tr’den alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bahsi geçen diğer kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Amazon.com.tr'den satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Amazon.com.tr'nin Müşteri Hizmetleri merkezine iletebilir.
 • Kazanılan NakitPuan'lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1.500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan'ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.                                                                                                                                                                                       
 • Vade farksız taksitler, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.                                                                                                                                                                                
 • HSBC Bank A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
BAUHAUS'da 150 TL değerinde NakitPuan ve 9 taksit!

BAUHAUS'da 150 TL değerinde NakitPuan ve 9 taksit!

1-31 Ağustos tarihleri arasında Bauhaus mağazalarından veya bauhaus.com.tr’den yapacağınız 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize Bauhaus mağazalarında geçerli 150 TL değerinde NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

Katılmak için BAUHAUS yazın 4477'ye SMS gönderin!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ağustos tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanyaya katılmak için 1 Ağustos- 31 Ağustos 2022 tarihleri arasında “BAUHAUS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin mesaj tarihe ücretlerine ilişkin sorumluluğu yoktur.
 • NakitPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 150 TL değerinde NakitPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 2 Eylül 2022’de yüklenecek olup 2 Ekim 2022 tarihine kadar Bauhaus mağazalarında geçerli olacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar sadece Bauhaus mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan NakitPuan bauhaus.com.tr ‘de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan NakitPuan 3 Ekim 2022’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2,3 ve 4 taksitli işlemlere +5 taksit uygulayabilecektir.
 • www.bauhaus.com.tr'den yapılacak taksitli alışverişlerde otomatik olarak artı 5 taksit uygulanacaktır.
 • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan işlemler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan NakitPuan’lar da geri alınır, NakitPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bauhaus’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bauhaus mağazalarından alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Bauhaus’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Bauhaus’nun müşteri hizmetlerine iletilebilir.
 •  
www.incehesap.com'da 150 TL'ye varan NakitPuan

www.incehesap.com'da 150 TL'ye varan NakitPuan

1-31 Ağustos tarihleri arasında tek seferde yapacağınız peşin ya da taksitli 1.500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL veya 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 150 TL değerinde NakitPuan!

Kampanyaya katılmak için

Kampanyaya katılmak için :INCEHESAP yazın 4477'ye gönderin.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ağustos tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya kapsamında, 01-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında HSBC Advantage bireysel kredi kartları ile www.incehesap.com'dan tek seferde yapılacak peşin ya da taksitli 1.500-2,999.99 TL arası ilk alışverişe 75 TL veya 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişe 150 TL değerinde NakitPuan hediye edilecektir.
 • NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde "INCEHESAP" yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. HSBC Bank A.Ş.’nin kısa mesaj tarife ücretlerine ilişkin bir sorumluluğu yoktur.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri NakitPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 150 TL değerinde NakitPuan kazanabileceklerdir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 02 Eylül 2022 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, 03 Ekim 2022’ye kadar Advantage anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Kullanılmayan NakitPuan’lar 04 Ekim 2022’de geri alınacaktır.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan asıl karta yüklenecektir.
 • HSBC Bank A.Ş. Ticari kartları, Banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler NakitPuan kampanyasına dâhil değildir.
 • Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya NakitPuan kazandırılmayacaktır.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Kazanılan NakitPuan'lar, TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1.500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan'ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Vade farksız taksitler, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından taksit kısıtı kapsamında yer almayan ürünler için geçerlidir. İlgili yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), kozmetik, ofis malzemeleri, telekomünikasyon (ör: cep telefonu), ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.     
 • İncehesap.com'un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi www.incehesap.com’dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında incehesap.com'dan satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler incehesap.com'un Müşteri Hizmetleri merkezine iletebilir.
 • HSBC Bank A.Ş. ; kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 •  

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.