Taksitli Nakit Avans

Nakit avans çekin, taksit taksit ödeyin.

HSBC Premier Müşterileri HSBC Bank A.Ş. Şube ve ATM'lerinden, Bireysel İnternet Bankacılığı / HSBC Mobil Bankacılık uygulamasından ya da 0850 211 0 112'den kullanılabilir Nakit Avans limitiniz dahilinde Taksitli Nakit Avans çekebilir, uygun faiz oranları seçeneğiyle geri ödeyebilirsiniz!

Taksitli Nakit Avans İşlemi Yapabileceğiniz Noktalar

HSBC Şube ve ATM'lerinden, Bireysel İnternet Bankacılığı'ndan, HSBC Mobil Bankacılık uygulamasından ya da Telefon Bankacılığı üzerinden Taksitli Nakit Avans işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli Nakit Avans Uygulama Koşulları

  • Hesaplama örnek olup, kredi kartı hesap kesim tarihinize göre değişkenlik göstermektedir. Faiz oranı 16 Mart 2024'ten itibaren %5.00'tir.
  • Taksitli Nakit Avans'ın minimum çekim tutarı 1.000 TL'dir.
  • HSBC Bank A.Ş. Şube ve ATM'lerinden, Bireysel İnternet Bankacılığı'ndan, HSBC Mobil Bankacılık uygulamasından ya da 0850 211 0 112'den kullanılabilir Nakit Avans limitiniz dahilinde Taksitli Nakit Avans çekebilir, uygun faiz oranları ve taksit seçenekleriyle geri ödeyebilirsiniz!
  • Kredi kartına bağlı aktif hesabı olan HSBC Premier müşterileri, Taksitli Nakit Avans işlemini isterlerse hesaplarına da aktarabilirler.
  • HSBC Premier müşterilerinin Taksitli Nakit Avans kullanması için ayrı bir sözleşme imzalamasına veya ek bir protokole ihtiyaç duyulmamaktadır.
  • Şirket ve Ticari Kredi Kartları Taksitli Nakit Avans çekim işleminde kullanılamaz, ek kartlar mevcut Nakit Avans limitleri dahilinde Taksitli Nakit Avans kullanabilirler.
  • Taksitli Nakit Avans işlemi için NakitPuan veya Premier Miles kazanılmamaktadır.
  • Erken kapama talepleri HSBC Bank Şubeleri'nden ve Telefon Bankacılığı'ndan alınmaktadır. Erken kapama işleminde, tarihi geçen taksitler için uygulanan faiz geri ödenmez. Alınacak erken kapama talebini takiben kredi kalan anaparasının yatırılması kaydıyla kullanım dönemi için faiz hesaplanır.

Taksitli Nakit Avans ürününden sadece HSBC Bank A.Ş. tarafından belirlenmiş olan müşteriler yararlanabilecek olup HSBC Bank A.Ş. her türlü değişiklik hakkına sahiptir.