Advantage TatilPuan

HSBC Advantage Kredi Kartı'nız ile kazandığınız Advantage NakitPuan'lar, kart türünüze göre 1, 1,5, 2 veya 3 ile çarpılarak Advantage TatilPuan'a dönüşüyor!

Birikmiş NakitPuanlar Nasıl TatilPuanlara Dönüştürülür?

 • HSBC Campus, HSBC Advantage Classic/Standard ve Hızz Standard Kredi Kartları'nda, 1 NakitPuan 1 TatilPuan'a
 • HSBC Campus, HSBC Advantage Classic/Standard ve Hızz Standard Kredi Kartları'nda, 1 NakitPuan 1 TatilPuan'a
 • HSBC Advantage Platinum, Hızz Platinum ve HSBC Advance Kredi Kartları'nda, 1 NakitPuan 2 TatilPuan'a
 • HSBC Premier Miles üyesi olmayan HSBC Premier Kredi Kartları'nda 1 NakitPuan 3 TatilPuan'a eşit olacak şekilde kullanabilirsiniz.

Advantage TatilPuan Nedir?

Advantage TatilPuan, HSBC Advantage Kredi Kartı sahiplerinin ücretsiz seyahat etmelerini ve konaklama hizmetlerinden yararlanmalarını sağlayan bir ödül programıdır. HSBC Advantage Kredi Kartı sahipleri, Advantage TatilPuan'larıyla yurtiçi ve yurtdışında bedava uçak/otobüs yolculukları yapabilir, seçkin otellerde konaklayabilirler.

Advantage TatilPuan'larınız istediğiniz hizmeti alabilmek için yeterli değilse, fark tutarını kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Advantage TatilPuan ile Uçak Bileti Almak

 • Advantage TatilPuan, anlaşmalı havayolu şirketlerinin iç ve dış hatlarında bedava uçak bileti almak için kullanılabilir.
 • Talep edilen uçak biletinin süresi, yurtiçi/yurtdışında gidilecek yer, tercih edilen havayolu şirketi veya bilet sınıfı (Economy/Business/First Class) ile ilgili bir kısıtlama yoktur.
 • Kazanılan uçak bileti niteliği, fark tutarı HSBC Advantage Kredi Kartı ile ödenerek değiştirilebilir; Economy Class uçak biletleri, Business ve First Class biletlere çevrilebilir.
 • Advantage TatilPuan ile aldığınız uçak biletleriyle aynı zamanda ilgili havayolunun mil programından da yararlanmaya ve mil kazanmaya devam edersiniz.

Advantage TatilPuan ile Otobüs Bileti Almak

 • Advantage TatilPuan Setur aracılığıyla bedava yurtiçi otobüs bileti (Varan Turizm/Ulusoy Turizm) almak için kullanılabilir.

Advantage TatilPuan ile Otelde Konaklamak

 • Advantage TatilPuan yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce otel ve tatil köyünde bedava konaklama için kullanılabilir.
 • Advantage TatilPuan toplamı, bedava otel konaklaması kazanabilmek için yeterli değilse, fark tutarı HSBC Bank Kredi Kartı ile ödenerek kazanılan otel konaklama hizmetinin koşulları da değiştirilebilir.
 • Otel rezervasyonlarına ait belgeler (voucher), HSBC Advantage Kredi Kartı sahiplerinin adreslerine ücretsiz olarak teslim edilir.

Advantage TatilPuan Nasıl Kazanılır?

Advantage üye işyerlerinde yapacağınız tek ödemeli ve taksitli alışverişlerinizden Advantage NakitPuan kazanabilir, kazandığınız Advantage NakitPuan'ları kart türünüze göre 1, 1,5, 2 veya 3 ile çarparak Advantage TatilPuan'a dönüştürebilirsiniz.

Advantage TatilPuan'dan Nasıl Yararlanılır?

Advantage TatilPuan'ların karşılığında alınabilecek bedava hizmet tutarı, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 09.00-14.00 saatleri arasında HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'den, önce 1'i ardından 5'i tuşlayarak ilgili seçenekten Turizm Seyahat Hizmetleri yetkilisi aracılığı ile öğrenilebilir.

Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Uçak bileti, otobüs bileti, otel ve tur rezervasyonlarınızı, hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında, Cumartesi günleri 09.00-14.00 saatleri arasında HSBC Bank Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'den, önce 1'i ardından 5'i tuşlayarak ilgili seçenekten Turizm Seyahat Hizmetleri yetkilisi'nin yardımı ile yaptırılabileceğiniz gibi yetkili Setur acentalarını ziyaret ederek de yaptırabilirsiniz.

Hizmet Alınabilecek Setur Acentaları

İl Adres Telefon
İstanbul Kısıklı Caddesi, No:26, Altunizade 0 216 554 37 00
İstanbul Cumhuriyet Caddesi, No:127 Elmadağ 0 212 230 03 36
Ankara Kavaklıdere Sokak, No:5/B, Kavaklıdere 0 312 457 47 00
İzmir Atatürk Caddesi, No:194/A, Alsancak 0 232 488 06 06

Yapılan rezervasyonlar için Setur tarafından ayrıca hizmet ücreti alınabilir. Havayolu firmalarının internet sitelerinde yer alan bilet fiyatları ile HSBC Seyahat Hattı'nin rezervasyon/biletleme sistemleri üzerinden sağladığı bilet fiyatları farklılık gösterebilir. HSBC Seyahat Hattı'nda havayolu firmalarının acentelerinden veya çağrı merkezlerinden satılan bilet fiyatları uygulanmaktadır. HSBC Seyahat Hattı'nın havayolu firmalarının internet sitelerinden veya farklı internet siteleri üzerinden sağlanan bilet fiyatlarını uygulama yükümlülüğü bulunmamaktadır.