AloTaksit

HSBC Advantage dünyası şimdi AloTaksit’le daha da avantajlı!

Artık nerede taksit var diye aramayın. Önce HSBC Kredi Kart'ınızı kullanın, sonra HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı'na girin ya da 0850 211 0 111'den HSBC'yi arayın. AloTaksit ile 100 TL ve üzerindeki alışverişlerinizde 12 aya varan taksit avantajından yararlanın.

AloTaksit İşlemi Yapabileceğiniz Noktalar

HSBC İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Telefon Bankacılığı üzerinden AloTaksit işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

AloTaksit Uygulama Koşulları

  • AloTaksit faiz oranı aylık 1.80% (vergi hariç) olup ücretsizdir.
  • AloTaksit ile Advantage üye işyeri veya haricindeki noktalarda yapılacak yurtiçi 100 TL ve üzeri tek çekim işlemler yasal düzenlemelerdeki taksit sınırlamalarına bağlı olarak sonradan 3-12 ay arası taksitlendirilebilecektir.
  • AloTaksit talepleri için, yapılan harcamanın dönem içi hareketlerine yansımış olması ve ekstresinin kesilmemiş olması gerekmektedir.
  • Şirket ve ticari kartlar hariç, tüm HSBC kredi kartları uygulamaya dahildir.
  • Uygulama süresince AloTaksit imkanından birden fazla yararlanılabilir.
  • AloTaksit ile havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama alışverişleri 3, elektronik eşya alışverişleri, kulüp v derneklere yapılan ödemeler 6, sosyal hizmetler, sağlık, sağlık ürünü harcamaları ve vergi ödemeleri 9 aya kadar taksitlendirilebilir.
  • Advantage üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, Advantage NakitPuan kullanım işlemleri, kumarhane harcamaları, alkollü içecek, bahis siteleri, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, kuyum harcamaları, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünler AloTaksit ile taksitlendirilemez.
  • Ödemelerini düzenli olarak yapan müşterilerimizin işlemleri taksitlendirilebilecektir.

HSBC BANK A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve / veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.