AloTaksit

HSBC Advantage dünyası şimdi AloTaksit’le daha da avantajlı!

Artık nerede taksit var diye aramayın. Önce HSBC Premier Kredi Kart'ınızı kullanın, sonra HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı'na girin ya da 0850 211 0 112'den HSBC'yi arayın. AloTaksit ile 1.000 TL ile 25.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 6 aya varan taksit avantajından yararlanın.

AloTaksit İşlemi Yapabileceğiniz Noktalar

HSBC İnternet Bankacılığı, Mobil Bankacılık ve Telefon Bankacılığı üzerinden AloTaksit işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

AloTaksit Uygulama Koşulları

  • Alo Taksit faiz oranı 1 Kasım 2023’ten itibaren aylık % 3,66 (vergiler hariç) olup, ücretsizdir.
  • AloTaksit ile Advantage üye işyeri veya haricindeki noktalarda yapılacak yurtiçi 1.000 TL ila 25.000 TL arasındaki tek çekim işlemler yasal düzenlemelerdeki taksit sınırlamalarına bağlı olarak sonradan 6 ay taksitlendirilebilecektir.
  • AloTaksit talepleri için, yapılan harcamanın dönem içi hareketlerine yansımış olması ve ekstresinin kesilmemiş olması gerekmektedir.
  • Sadece HSBC Premier müşteriler için geçerlidir.
  • Uygulama süresince AloTaksit imkânından birden fazla yararlanılabilir.
  • Advantage üye işyerlerinden yapılan taksitli işlemler, nakit avans, devreden bakiye, faiz ve ücretler, Advantage NakitPuan kullanım işlemleri, kumarhane harcamaları, alkollü içecek, bahis siteleri, telekomünikasyon (2.el yenilenen cep telefonları dahil), yemek, gıda, market /alışveriş merkezleri, akaryakıt, sigorta, vergi ödemeleri, kuyumculuk, kozmetik, doğrudan pazarlama, havayolları, seyahat acenteleri, konaklama alışverişleri, ofis malzemeleri ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünler AloTaksit ile taksitlendirilemez.
  • Ödemelerini düzenli olarak yapan müşterilerimizin işlemleri taksitlendirilebilecektir.

HSBC BANK A.Ş. kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve / veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.