TATİLGO

veya

Metro Toptancı Marketleri'ndeki alışverişinize 35 TL NakitPuan hediye!

Tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 35 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

METRO yaz, 4477’e gönder.

Kampanya Detayları


Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nde 02 Mayıs - 22 Mayıs 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri alışverişlerde 35 TL NakitPuan kazanılacaktır. NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.  Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 24 Mayıs 2019’da yüklenecek, haziran sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Temmuz 2019’da geri alınacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.  Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 35 TL değerinde NakitPuan kazanabilir. Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Ticari kartlar, ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.  Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir. Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Toptancı Marketleri’nden alınabilir. HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

 

Ne Alırsan Al Advantage ile Al!

Farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamaya 10, toplamda 100 TL NakitPuan hediye.

Kampanyaya katılmak için

KAZAN yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Detayları

Müşterilerin 3 Mayıs - 3 Haziran tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için KAZAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve farklı günlerde, tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 13 Haziran tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 1 Temmuz tarihinde silinecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan 100 TL ile sınırlıdır. Bu kampanya başka NakitPuan kampanyalarıyla birleştirilemez. Ön ödemeli kartlara yapılan ödemeler dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.
 

Advantage Anlaşmalı Giyim Mağazalarında 100 TL ve üzeri alışverişlerinize +2 Taksit Fırsatı!

Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır.

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 1-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş olarak 12 ile sınırlıdır. 100 TL ve üzeri işlemlerde 2 - 10 Taksit seçenekleri için +2 Taksittir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

Beyaz Eşya Alışverişinize 75 TL NakitPuan Hediye!

75 TL NakitPuan! 2-31 Mayıs tarihleri arasında Advantage anlaşmalı beyaz eşya mağazalarından taksitli olarak, tek seferde yapacağınız 1.000 TL üzeri alışverişinize 75 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

PUAN yaz 4477’ye gönder.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Mayıs tarihleri arasında

Kampanya Detayları

2-31 Mayıs tarihleri arasında Advantage anlaşmalı Beyaz Eşya mağazalarından taksitli olarak, tek seferde olarak yapılacak 1.000 TL üzeri alışverişler dahil edilecektir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin tüm kredi kartıyla yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan 75 TL ile sınırlıdır. Kampanyaya katılmak için banka sistemindeki kayıtlı telefondan PUAN yazarak 4477’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dahil edilecektir. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı 20 Haziran tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 10 Temmuz tarihinde tarihinde silinecektir. NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuanlar tatilpuan ve online olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde tatilpuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuanlar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez. HSBC Concept kredi kartı katılım ücretsizdir.

75 TL NakitPuan hediye

75 TL NakitPuan! 9-30 Nisan tarihleri arasında; Advantage anlaşmalı beyaz eşya mağazalarından taksitli olarak, tek seferde yapacağınız 1.000 TL üzeri alışverişinize 75 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

KATIL yazın, 4477 ye SMS gönderin.Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

9 - 30 Nisan tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • 9-30 Nisan tarihleri arasında Advantage anlaşmalı Beyaz Eşya mağazalarından taksitli olarak, tek seferde olarak yapılacak 1.000 TL üzeri alışverişler dâhil edilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin tüm kredi kartıyla yaptığı alışveriş işlemleri kampanya dâhilinde sayılacaktır.
 • Bir müşterinin kazanacağı NakitPuan 75 TL ile sınırlıdır.
 • Kampanyaya katılmak için banka sistemindeki kayıtlı telefondan KATIL yazarak 4477’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.
 • Ek kart ile yapılacak harcamalar asıl kart hamiline dâhil edilecektir.
 • SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı 20 Mayıs  tarihinde yüklenecek, kullanılmayan kısım 10 Haziran tarihinde silinecektir.
 • NakitPuan transferi kullanım sayılmayacaktır ve kazanılan NakitPuanlar tatilpuan ve online olarak kullanılamayacaktır.
 • Kullanılması halinde tatilpuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır.
 • NakitPuan ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dâhil değildir.
 • Alınan ürünün iade yapılması durumunda NakitPuan’lar geri alınacak, eğer kullanılmışsa kredi kartına borç yansıtılacaktır. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • HSBC Concept kredi kartı katılım ücretsizdir.
 •  

TATİLGO

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile tek veya taksitli ödeme ayrıcalıklarıyla uygulanacak taksit sayısı yasal düzenlemeler kapsamında yurtdışına yönelik alışverişlerinde 6 ile, Yurtiçine yönelik alışverişlerde 12 ile sınırlıdır.

Edwards’ta 9 taksit!

HSBC Advantage kredi kartınızla Edwards mağazaları ve edwards.com ’da 15 Mayıs – 30 Haziran 2019 kadar yapacağınız alışverişlerinizde 9’a varan taksit fırsatı!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 Mayıs 2019 - 30 Haziran 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

HSBC Advantage kredi kartınızla Edwards mağazaları ve edwards.com ’da  15 Mayıs – 30 Haziran 2019 kadar yapacağınız alışverişlerinizde 9’a varan taksit fırsatı! Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.
Kampanyaya tüm HSBC kredi kartları dahildir. NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Üye marka, taksit ve hediye ürün bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır. Edwards’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Edwards mağazalarından alınabilir. HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Edwards’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Edwards’ın 0216 531 05 18 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.  

www.morhipo.com ’da anında 40 TL indirim fırsatı!

HSBC Advantage kredi kartları ile 31 Mayıs’a kadar www.morhipo.com'da tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişinize anında 40 TL indirim!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

18 - 31 Mayıs tarihleri arasında

Kampanya Detayları

HSBC Advantage Kredi Kartı ile 18-31 Mayıs 2019 (saat:23:59:59) tarihleri arasında www.morhipo.com sitesinden yapacağınız tek seferde 250 TL ve üzeri ilk alışverişte 40 TL anında indirim fırsatı sunulacaktır.
Bireysel kredi kartı sahipleri indirim kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir.
İndirim, kart numarası girildikten sonra “sipariş özeti” kısmında otomatik olarak HSBC Advantage kredi kartı kullanıcısına tanımlanacaktır ve kullanıcı indirim tutarını bu alanda görebilecektir.
HSBC Concept Kart katılımı ücretsizdir.
Toptan alımlar, ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Kampanyada sunulacak indirim tutarı 40 TL ile sınırlıdır.
Banka kartları ve NakitPuan ile yapılan alışverişler indirim ve taksit kampanyalarına dâhil değildir.
BKM Express´inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil değildir.
Sanal kartlarla yapılan alışverişler taksit ve indirim kampanyasına dâhildir.
İndirim kampanyası firmanın diğer indirim, promosyon, Hopi kampanyaları, herhangi bir ödül puanı ve hediye çeki vb. kazanım/kullanımları ile birleştirilemez.
Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iade edilmesi halinde indirimli tutar üzerinden iade yapılacaktır.
Morhipo.com´un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi www.morhipo.com´dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.´nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
Kampanya kapsamında morhipo.com´dan yapılacak alımlarla ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler morhipo.com´un 0850 222 30 90 numaralı danışma hattına iletebilir.
HSBC Bank A.Ş. ve Morhipo.com kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.
 
 

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.