Kamu

veya
Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Mobil Bankacılık / İnternet Bankacılığı üzerinden veya www.gib.gov.tr üzerinden ise 3 taksitte ve rahat rahat ödeyin.

Taksitli Motorlu Taşıtlar Vergisi HSBC Advantage'da!

1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında HSBC Mobil Bankacılık/ İnternet Bankacılığı üzerinden veya www.gib.gov.tr üzerinden 3 taksit'te ödeme fırsatı!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Ocak tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanyadan 1-31 Ocak 2022 tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartı ile HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Mobil Bankacılık, HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri ve www.gib.gov.tr'den ödeme yapanlar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri HSBC Mobil Bankacılık veya HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri ve www.gib.gov.tr üzerinden ödeyenlerin ekstrelerine 3 taksitte yansıyacaktır. Kredi kartıyla yapılan Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir.
 

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.