JOLLY TUR

veya

JOLLY TUR

+3 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanya, 01 Mart-31 Mart 2019  tarihleri arasında kampanyaya katılan HSBC Advantage üyesi acentalarda taksitli alışverişler için geçerlidir. Uygulanacak taksit sayısı, artı taksit eklenmiş yurtdışı alışverişlerinde 6 ile, Yurtiçi alışverişlerde 12 ile sınırlıdır. 2-9 Taksit seçenekleri için +3 Taksittir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

120 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

HSBC Advantage ile 120 TL'ye Varan NakitPuan Hediye!

Kampanyaya katılmak için

PUAN yaz, 4477'ye gönder.Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 - 31 Mart tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında müşterilerin Mart ayı boyunca, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 100 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için PUAN yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, tek ödemeli işlemlerinden 4 kez (40 TL), taksitli işlemlerinden 4 kez (80 TL) toplamda 120 TL NakitPuan kazanabilir.Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 5 Nisan tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 15 Nisan tarihinde silinecektir.  Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan tek ve taksitli ödemeleri toplamı için 120 TL ile sınırlıdır. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz.

Şubat ayı boyunca Watsons mağazalarından yapacağınız toplam 75 TL harcamanıza 15 TL NakitPuan hediye!

Watsons mağazalarından 15 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

WATSONS yaz 4477 gönder. Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 Şubat 2019 - 1 Nisan 2019 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

15 TL NakitPuan kampanyası, Şubat ayı boyunca, Watsons mağazalarında toplam 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanyada 1 müşteri en fazla 1 kez 15 TL NakitPuan kazanabilecektir. Gönderilen SMS’ler HSBC Bank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kazanılan NakitPuanlar, 4 – 31 Mart tarihleri arasında kullanılabilecektir. Kullanılmayan kısım 1 Nisan tarihinde geri alınacaktır. Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda TatilPuan karşılığı tutar, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuanlar online işlemlerde geçerli değildir. Başka bir kart kullanıcısına yapılan NakitPuan transferlerinde, transferi yapan kart kullanıcısı NakitPuan kullanmış sayılmayacaktır ve ilgili tutar ekstreye borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan kullanımları, iptal ve iade işlemleri, banka kartları, şirket ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Watsons’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Watsons’dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Watsons’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Watsons’ın 444 99 87 numaralı şikayet hattına iletebilir.

Metro Toptancı Marketleri'inde HSBC Advantage’a Özel 35 TL NakitPuan hediye!

35 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

METRO yaz, 4477'ye SMS gönder. Kampanyaya Katıl

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

14 - 27 Şubat tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nde 14 Şubat - 27 Şubat 2019  tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 350 TLve üzeri alışverişlerde 35 TL NakitPuan kazanılacaktır. NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.  Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 1 Mart tarihinde yüklenecek, Kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Nisan tarihinde geri alınacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.  Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 35 TLdeğerinde NakitPuan kazanabilir. Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir. Ticari kartlar, banka kartları ve NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.  Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir. Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Toptancı Marketleri’nden alınabilir. HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletilebilir. HSBC Bank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.