HSBC

veya

Metro Toptan

5-18 Aralık tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 350 TL ve üzeri harcamanıza 35 TL NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

METRO yaz, 4477'ye gönder

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

5 - 18 Aralık tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nde 05 Aralık - 18 Aralık 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri alısverislerde 35 TL NakitPuan kazanılacaktır. NakitPuan kampanyasına katılmak isteyen müsterilerin kampanya süresince “METRO” yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4477’ye SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım saglanacaktır. Kazanılan NakitPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptıgınız kartınıza 20 Aralık 2019’da yüklenecek, Ocak 2020 sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan NakitPuan’lar 03 Subat 2020’de geri alınacaktır. Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen NakitPuan’lar geri alınacak; NakitPuan’lar harcanmıs ise ilgili tutar, NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır. Kampanya müsteri bazında olup, bir müsteri kampanya kapsamında en fazla 35 TL degerinde NakitPuan kazanabilir. Tütün ve içki alısverisleri, TL/dakika yükleme islemleri kampanyaya dahil degildir. Ticari kartlar ve NakitPuan kullanılarak yapılan alısverisler kampanyaya dahil degildir. Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. HSBC Concept kredi kartları için katılım ücretsizdir. Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müsterilerine sundugu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Toptancı Marketleri’nden alınabilir. HSBC Bank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumlulugu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yasanabilecek her türlü sorun, itiraz ve sikayetler 444 50 40 numaralı sikayet hattına iletilebilir.

BİZİM TOPTAN

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

CARREFOUR

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

ÇETİNKAYA

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

KİPA

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

PEHLİVANOĞLU

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

REAL HİPERMARKET

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

EV TEKSTİL VE ZÜCCACİYE SEKTÖR KAMPANYASI

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 150 TL Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

OTOMOTİV SEKTÖR KAMPANYASI

500 TL ve Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadaray sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

Columbia mağazalarında 75 TL NakitPuan fırsatı

26 Kasım - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında anlaşmalı Columbia mağazalarında 750 TL ve üzeri ilk alışverişe 75 TL NakitPuan fırsatı!

Kampanya Detayları

 • Anlaşmalı Columbia mağazaları ve www.columbia.com.tr’den HSBC Advantage bireysel kredi kartları 26 Kasım- 31 Aralık’a 2019 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize anlaşmalı Columbia mağazalarında geçerli 75 TL değerinde NakitPuan ve 9’a varan taksit fırsatı sunulacaktır.
 • Kazanılan NakitPuan’lar online alışverişlerde ve TatilPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Bir müşteri kampanyadan 1 kez ve en fazla 75 TL değerinde NakitPuan kazanabilir.
 • Kazanılan NakitPuan’lar 1 gün sonra yüklenecek olup, 31 Ocak 2020 tarihine kadar online hariç anlaşmalı Columbia mağazalarında geçerli olacaktır. Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan NakitPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
 • Anlaşmalı Columbia mağazalarında kullanılmayan NakitPuan’lar 1 Şubat 2020’de geri alınacaktır.
 • Ürün iadesinde, iade sonrası kalan tutara karşılık gelen NakitPuan düşülecek ve kalan NakitPuan tutarı geri alınacak, tutarın 750 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen NakitPuan’ın tamamı geri alınacaktır. NakitPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar NakitPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Bireysel banka kartları, NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.
 • HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir.
 • Taksit kampanyası kapsamında, 26 Kasım-31 Aralık 2019 tarihleri arasında HSBC Advantage bireysel kredi kartları yapılacak kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç 4 taksit ve üzeri alışverislerde kart hamilinin isteği dogrultusunda artı 3 taksit uygulanacaktır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir.
 • Üye marka kampanya içeriğinde meydana gelebilecek değişikliklerin HSBC Bank A.Ş. internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
 • HSBC Bank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Columbia’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Columbia mağazalarından alınabilir, HSBC Bank A.Ş.’nin kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Columbia’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler Columbia’nın 0 (850) 200 11 41 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
 •  

Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.