AIR ASTANA

veya

Taksitli Motorlu Taşıtlar Vergisi HSBC Advantage'da!

1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında HSBC Mobil Bankacılık  veya HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri üzerinden 4 taksit,  www.gib.gov.tr üzerinden 3 taksit fırsatı

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 Ocak 2021 - 30 Aralık 2020 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanyadan 1-31 Ocak 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage Kredi Kartı ile HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Mobil Bankacılık, HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri ve www.gib.gov.tr ’den ödeme yapanlar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri HSBC Mobil Bankacılık  veya HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı, HSBC Telefon Bankacılığı, HSBC Şubeleri üzerinden yapanlar için 4 taksit,  www.gib.gov.tr , üzerinden ödeyenlerin ekstrelerine 3 taksitte yansıyacaktır. Kredi kartıyla yapılan motorlu taşıt vergisi ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır. Concept kart için katılım ücretsizdir.
 

HSBC Mastercard kredi kartı ile Amazon Prime'a üye olun, ilk 2 ay üyelik ücretsiz!

15 Ocak-15 Mart tarihleri arasında HSBC Mastercard logolu kredi kartınız ile Amazon Prime üyeliğinde ilk 2 ay ücretsiz.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

15 Ocak 2021 - 15 Mart 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

 • Kampanya 15 Ocak-15 Mart 2021 tarihleri arasında ilk kez Amazon Prime üyesi olanlar için geçerlidir. Daha önce Türkiye veya başka bir ülkede Amazon Prime üyeliği olanlar kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Kampanya’dan faydalanmak için HSBC Mastercard logolu kredi kartlarıyla Amazon Prime’a ilk kez üye olunması gerekmektedir. HSBC Maestro logolu banka kartları kampanyaya dâhil değildir.
 • İlk 30 gün Amazon Prime deneme üyeliği kapsamında işlem yapılan HSBC Mastercard logolu kredi kartına hiçbir ücret yansıtılmayacaktır. İkinci ay yansıyacak ücret (7,90 TL), bir sonraki ayin ilk 5 işgünü içinde kredi kartına iade edilecek ve tarafınıza kısa mesaj ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya süresi içinde kayıt olma tarihleri ve iade tarihleri aşağıdaki örnek üzerinden yönetilecektir.
 • Kampanya müşteri bazlıdır, Bir müşteri “1” (bir) kez indirimden yararlanacaktır.
 • Amazon Türkiye müşteri bazında en fazla 30 gün ücretsiz deneme üyeliği hediye edecektir.
 • 2.ay üyelik ücretinin (7,90 TRY) 100% iadesi Amazon Prime üyeliğinin ödendiği HSBC Mastercard logolu kredi kartı ekstresine yansıtılacaktır.
 • Amazon Prime ilk 30 gün deneme üyeliği süreci ile ilgili sorularınız icin Amazon.com.tr sitesi üzerinden sırasıyla “Müşteri Hizmetleri”, “iletişim” ve “Prime” a tıklayarak talep ettiğiniz kanal aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.
 • Kampanya süresi içinde ya da sonrasında Amazon Prime’ın üyelik ücretinde oluşabilecek değişikliklerden HSBC Bank A.Ş. sorumlu olmayıp, HSBC Bank A.Ş. kampanya süresi içinde 30 günlük deneme süresi sonunda 2. Ay yansıyan üyelik ücretinin 7.90 TL’sinin iadesini gerçekleştirecektir.
 • Ticari kartlar kampanya kapsamında değildir.
 • HSBC Bank A.Ş. Mastercard ve Amazon Türkiye kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Migros Sanal Market’te yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizi BKM Express ödeme yönetimi kullanarak yapın 25 TL İndirim kazanın

11-31 Ocak tarihleri arasında Migros Sanal Market’te yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizi BKM Express ödeme yönetimi kullanarak yapın 25 TL İndirim kazanın!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

11 - 31 Ocak tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Kampanya, 11-31 Ocak 2021 tarihleri arasında Migros Sanal Market’ten BKM Express ile HSBC kredi kartından yapılacak ödemelerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için HSBC kedi kartınızla BKM Express ile ödeme yapılıyor olması gerekmektedir. Kampanya 3000 kişi ile sınırlıdır. Bu limite ulaşıldığında kampanya otomatik olarak durdurulacaktır Kampanyadan yaralanabilmek için tek seferde 100 TL ve üzeri Migros Sanal Market’ten BKM Express ödemesi olması gerekmektedir. Kazanılan indirimler, 10 Şubat 2021 tarihinde HSBC tarafından müşterilerin kartlarına yansıtılacaktır. Ek kartlarla yapılan alışverişlerde hak edilen indirimler asıl karta yansıtılacaktır. Aynı kullanıcı kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir.  Kampanya diğer sepet/ürün indirim kampanyaları ile birleştirilebilir. İndirim tek kullanımlıktır, bölünemez. İndirim tutarı karşılığında para iadesi yapılamaz. İptal veya iade durumlarında kampanyadan tekrar yararlanılamaz. HSBC Bank A.Ş., BKM A.Ş. ve Migros T.A.Ş. herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi için www.advantage.com.tr

100 TL'ye Varan NakitPuan Hediye

8-31 Ocak tarihleri arasında 150 TL üzeri alışverişlerinize 100 TL'ye varan NakitPuan hediye!

Kampanyaya katılmak için

YENI yaz, 4477'ye gönder.

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

8 - 31 Ocak tarihleri arasında

Kampanya Detayları

Müşterilerin 8-31 Ocak 2021 tarihleri arasında HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde, tek seferde yapacakları 150 TL üzeri tek veya taksitli alışverişleri kampanya kapsamındadır. Müşterinin kampanyaya katılması için YENI yazarak 4477’ye SMS atması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin NakitPuan’a hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı NakitPuanlar 4 Şubat tarihinde yüklenecektir. Kullanılmayan kısım 7 Mart tarihinde silinecektir. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla, işyerilerinden yaptığı harcamalar için 4 kez (40 TL), internet veya mobil uygulamalar üzerinden yapacağı işlemlerinden 4 kez (60 TL) NakitPuan kazanabilir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı NakitPuan için 100 TL ile sınırlıdır Kazanılan NakitPuan’lar TatilPuan olarak kullanılamayacaktır. Kullanılması halinde TatilPuan karşılığı tutar ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan, ön ödemeli kartlara yapılan yüklemeler, otomatik fatura ödemeleri ve ticari kartlar ile yapılan harcamalar dahil değildir. HSBC Premier müşteriler kampanyaya dahil değildir. HSBC Premier müşterilerimize özel düzenlenen kampanyaların detaylarını öğrenmek için 0850 211 0 112'yi arayabilirsiniz. Bu kampanya diğer NakitPuan kampanyaları ile birleştirilemez HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında, dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

HSBC Visa Kredi Kartınıza özel Fuudy ile favori restoranlarınız %15 indirim ayrıcalığıyla evinizde.

31 Aralık 2021 tarihine kadar Fuudy uygulaması üzerinden HSBC Visa Kredi Kartınızla yapacağınız ödemelerde %15 indirim fırsatı

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

1 Aralık 2020 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları


Kampanya koşulları: Kampanyanın düzenleyicisi Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş.’dir. Visa kartlara özel anında %15 indirim kampanyası 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Türkiye’de ihraç edilmiş tüm bireysel ve ticari kredi kartları, banka kartları ve pre-paid kartlar kampanyadan yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için ödemenin Visa kart ile ONLINE ÖDEME yapılması gerekmektedir. Kampanya Fuudy uygulaması üzerinden ödemesi yapılan eve sipariş ve Gel-Al siparişlerinde geçerli olup, ödemesi kapıda ya da restoranda yapılan siparişlerde geçerli değildir. Bu şekilde kurallara uygun yapılan her katılımda indirim uygulaması olacaktır. Kurye ücreti kampanya kapsamında değildir. Kampanya Fuudy’de yer alan diğer banka indirimleri ile birleştirilebilir. Kişiye özel indirim kampanyaları ile birleştirilemez. Aynı gün aynı üye iş yerinde yapılan harcamalarda, yalnızca ilk harcamadan indirim kazanılacaktır. Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanyanın yürütülmesi amacı ile Fuudy Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. verilerinizi toplayabilecek ve kampanya bitiminde imha edecektir. Fuudy kötü niyetli katılım ve kullanımları eleme hakkına sahiptir. Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik, lojistik ya da operasyonel sorun ve aksaklılardan Visa ve iştirakleri sorumlu değildir. Kampanyanın yürütülmesinden Fuudy sorumlu olup, Visa ve iştiraklerinin katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Fuudy kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
 

IKEA'da Peşin Fiyatına 6 Taksit!

IKEA Mağazaları’ndan yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Kart kullanarak yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihleri

13 Kasım 2020 - 31 Ekim 2021 tarihleri arasında

Kampanya Detayları

31 Ekim 2021'e kadar IKEA Mağazaları’ndan yapacağınız alışverişlerinize peşin fiyatına 3 taksit, IKEA Aile Kart kullanarak yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit fırsatı!

Üye marka, taksit ile ilgili kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz. IKEA'nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi IKEA'dan alınabilir. HSBC Bank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında IKEA'dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler için firma ile 444 4 532 numaralı telefondan veya http://www.ikea.com.tr'den iletişime geçilebilir.

EV TEKSTİL VE ZÜCCACİYE SEKTÖR KAMPANYASI

Advantage Anlaşmalı Mağazalarda 100 TL Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadartaksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

TEKSTİL GENEL SEKTÖR KAMPANYASI

100 TL ve üzeri +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

OTOMOTİV SEKTÖR KAMPANYASI

Kampanyaya Katılan Advantage Anlaşmalı Üye İşyerlerinde 100 TL ve Üzeri İşlemlerinize +2 Taksit

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda ay sonuna kadar yapılacak taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.

AIR ASTANA

Advantage ile ödeme ayrıcalıklarıyla

Kampanya Detayları

Seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeyi unutmayınız. Kampanyaya katılan HSBC Advantage anlaşmalı mağazalarda taksitli alışverişlerde geçerli olacaktır. Uygulanacak taksit üst sınırı artı taksit eklenmiş hali ile yasal olarak belirtilen kurallara göre düzenlenmiştir. Advantage NakitPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Yararlanılan kampanyaya ait bilgi slip üzerinde yer alacak ve geriye dönük yararlandırma yapılmayacaktır. HSBC Concept Kart için katılım ücretsizdir.


Kampanya Arşivi

Geçmiş tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Güncel Kampanyalar

Güncel tarihli kampanyalara dair bilgi edinebilirsiniz.


Sıkça Sorulan Sorular

Kampanyalar ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Sıkça Sorulan Sorular sayfasını inceleyebilir ya da HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111'i arayabilirsiniz.