Uluslararası Alışveriş

Oneworldshop ile Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan bir tık uzağınızda!

HSBC Advantage Kredi Kartı’nızla Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'ın önde gelen markalarını kendi internet sitelerinden sipariş edin, OneWorldShop.net kapınıza getirsin.

Nasıl Çalışır?

  • Oneworldshop.net’e ücretsiz üye oluyorsunuz.
  • Kayıt formunu doldurduktan sonra HSBC Advantage Kredi Kartı'nızın bilgilerini kaydetmeyi unutmayın.
  • Güvenli web sitelerinden HSBC Advantage ile alışveriş yapıyor ve teslimat adresi olarak OneWorldShop New York, Londra, Dubai ya da Hong Kong adresinizi giriyorsunuz
  • Siparişlerinizi OneWorldShop kapınıza getirene kadar OneWorldShop.net üzerinden takip edebilirsiniz.
  • Gönderim bedeli HSBC Advantage Kredi Kartı'nızdan tahsil edilecektir.

Merak Ettikleriniz

Neden OneWorldShop?

Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan’daki mağazaların bir kısmı Türkiye’ye gönderim yapmadıkları için OneWorldShop tarafından size sunulan New York Londra, Dubai, Hindistan veya Hong Kong adresinize hızlı, güvenli ve ekonomik yoldan sipariş verebilirsiniz.

OneWorldShop Adresimi Nasıl Kullanırım?

Her alışverişinizde, teslimat adresi olarak Amerika, İngiltere, Dubai, Hindistan ya da Hong Kong adresinizi kullanın.

Paketlerimin varıp varmadığını nereden öğrenirim?

Paketleriniz, OneWorldShop adresinize ulaşır ulaşmaz, OneWorldShop otomatik olarak, paketinizin alındığına dair size e-posta gönderecektir.

Hangi sitelerden güvenli alışveriş yapabilirim?

Müşterilerimizin yararına, Oneworldshop tarafından onaylanan mağazaların bir listesi oluşturulmuştur. Bu liste, uluslararası kredi kartlarını kabul eden ve ihtiyaç duyduğunuz online alışveriş güvenliğini sağlayan Amerika, İngiltere, Dubai ve Hindistan Hong Kong 'unünlü mağazalarını kategoriler halinde içermektedir.

OneWorldShop, sevkiyat ve gümrük masraflarını nasıl fatura edecek?

OneWorldShop, paketin ağırlığına bağlı olarak bütün sevkiyat masraflarını Advantage Kredi Kartı’nıza fatura eder. Gümrük masrafları da kredi kartınıza kesilir. Bu masraflar, her ülkenin kendi düzenlemesine göre belirlenir.

Paketin boyutsal ağırlığı ne zaman uygulanıyor ve nasıl hesaplanıyor?

Belirli durumlarda, paketinize gerçek ağırlığından daha fazla olan boyutsal ağırlık uygulanır. Böyle bir durumda, ulaşım masraflarını hesaplamak için, aldığımız kutunun boyutlarını dikkate almak gerekir. Hesaplama yapmak için OneWorldShop.net'i ziyaret ediniz.

Paketlerim sigortalı mıdır?

Evet. OneWorldShop, paketlerinizi ilk 200$'a kadar ek ücret olmadan sigortalar. Bu miktardan sonra, en fazla 2500$'a kadar, OneWorldShop her ek 100$ için, 2$ ekler.

Sevkiyat süresi nedir?

Sevkiyat süresi, paketiniz New York , Londra, Dubai, Hindistan ya da Hong Kong adresinize ulaştıktan sonra, 2 ile 5 gün arasında değişmektedir.

Paketimi nasıl takip edebilirim?

Paketinizi istediğiniz zaman, sadece OneWorldShop'a giriş yaparak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, paketinizin New York , Londra, Dubai, Hindistan veya Hong Kong’a varışı, gönderimi ve teslimata hazırlanması konularında OneWorldShop tarafından daima haberdar edileceksiniz.

OneWorldShop sistemi üzerinde gösterilmeyen websitelerinden de alışveriş yapabilir miyim?

Vergiden muaf adresinizi ve suite numaranızı dağıtım adresi olarak verdiğiniz sürece, Amerika, İngiltere, Dubai, Hong Kong ve Hindistan'da istediğiniz güvenli websitesinden alışveriş yapabilirsiniz

Özel Kampanya ve Promosyonlar

Kayıtlı olan müşterilerimiz, Amerika, İngiltere, , Dubai, Hong Kong ve Hindistan'daki özel kampanya ve promosyonlar hakkında düzenli olarak OneWorldShop tarafından e-mail ile bilgilendirilmektedir.