Düzenli Ödeme

Kredi kartınızın havale ya da EFT işlemlerinizi gerçekleştirebileceğini biliyor muydunuz?

HSBC Kredi Kartları ile tek seferlik ya da düzenli ödeme talimatıyla bir kredi kartına veya hesaba havale ya da EFT yapabilirsiniz!

Hesabınızda para olmasa bile HSBC Kredi Kartınız ile kira, aidat, okul taksiti veya diğer banka kredilerinizi kolayca gerçekleştirebilir, NakitPuan kazanabilirsiniz.

Nasıl Başvurulur?

Düzenli ödeme hizmetinden yararlanmak çok kolay. Talimatlarınızı ve belirli tarihlerde yapılmasını istediğiniz hesaba havale/EFT işlemlerinizi;

Uygulama Koşulları

  • HSBC Advantage Kredi Kartınız ile tarihlerini kendinizin belirlediği, sınırsız sayıda düzenli ödeme talimatı verebilirsiniz.
  • HSBC Advantage Kredi Kartınız aracılığı ile ödeme talimatı, kredi kartlarına ya da hesaba verilebilmektedir. İsme havale ya da EFT yapılamamaktadır.
  • Ticari, şirket ve sanal kartlar aracılığı ile kredi kartından havale/EFT ya da bağış işlemi gerçekleştirilememektedir.
  • Yasal zorunluluk gereği ileri tarihli ödeme talimatı (düzenli ödeme) verilebilmesi için düzenli ödemenin verileceği hesabın IBAN numarası kullanılmalıdır.
  • Kurumlar tarafından ödeme/hesap bilgilerinde yapılan değişiklikler ve bankamıza yapılan bilgi aktarılmalarında oluşabilecek aksilikler nedeniyle ödemelerin gerçekleşmemesinden dolayı bankamız sorumlu değildir.
  • HSBC Kredi Kartları ile başka bankanın kredi kartı borcu için düzenli ödeme talimatı verilemez, başka banka kredi kartı borcu tek seferlik talimatlar ile ödenmektedir.
  • İlgili ödeme talimatınız yerine başka bir şekilde ödeme gerçekleştirildiyse; ödemenizin hesabınızdan mükerrer tahsil edilmemesi için son ödeme tarihinden bir gün öncesine kadar HSBC Bank Bireysel Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111 veya www.hsbc.com.tr veya şubeniz aracılığı ile talebinizi iletmeniz gerekmektedir.