OneWorldShop ile Amerika, Avrupa, Uzak Doğu ve Hindistan bir tık uzağınızda!

Üstelik HSBC Kredi Kartları ile 31 Aralık 2017'ye kadar yapacağınız alışverişlerinizin gönderi ücretinde %30 indirim avantajı!

HSBC Advantage Kredi Kartı’nızla Amerika, Avrupa ve Uzak Doğu ve Hindistan'ın önde gelen markalarını kendi internet sitelerinden sipariş edin, OneWorldShop.net kapınıza getirsin. Nasıl mı?

globebox.net

OneWorldShop.net'e ücretsiz üye oluyorsunuz!

Kayıt formunu doldurduktan sonra HSBC Advantage Kredi Kartı'nızın bilgilerini kaydetmeyi unutmayın.

globebox.net

Artık ABD, İngiltere, Hong Kong ve Hindistan'da yeni bir adresiniz var!

Güvenli web sitelerinden HSBC Advantage ile alışveriş yapıyor ve teslimat adresi olarak OneWorldShop New Jersey, Londra ya da Hong Kong adresinizi giriyorsunuz.

globebox.net

Siparişlerinizi OneWorldShop.net üzerinden takip edebilir ve gönderim bedelini hesaplayabilirsiniz!

Siparişlerinizi OneWorldShop kapınıza getirene kadar OneWorldShop.net üzerinden takip edebilirsiniz. Gönderim bedeli HSBC Advantage Kredi Kartı'nızdan tahsil edilecektir.

Merak Ettikleriniz

 • Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu’daki mağazaların bir kısmı Türkiye’ye gönderim yapmadıkları için OneWorldShop tarafından size sunulan New Jersey, Londra veya Hong Kong adresinize hızlı, güvenli ve ekonomik yoldan sipariş verebilirsiniz.
 • Her alışverişinizde, teslimat adresi olarak Amerika, İngiltere ya da Hong Kong adresinizi kullanın.
 • Paketleriniz, OneWorldShop adresinize ulaşır ulaşmaz, OneWorldShop otomatik olarak, paketinizin alındığına dair size e-posta gönderecektir.
 • Müşterilerimizin yararına, OneWorldShop tarafından onaylanan mağazaların bir listesi oluşturulmuştur. Bu liste, uluslararası kredi kartlarını kabul eden ve ihtiyaç duyduğunuz online alışveriş güvenliğini sağlayan Amerika, Avrupa ve Uzakdoğu'nun ünlü mağazalarını kategoriler halinde içermektedir.
 • OneWorldShop, paketin ağırlığına bağlı olarak bütün sevkiyat masraflarını Advantage Kredi Kartı’nıza fatura eder. Gümrük masrafları da kredi kartınıza kesilir. Bu masraflar, her ülkenin kendi düzenlemesine göre belirlenir.
 • Belirli durumlarda, paketinize gerçek ağırlığından daha fazla olan boyutsal ağırlık uygulanır. Böyle bir durumda, ulaşım masraflarını hesaplamak için, aldığımız kutunun boyutlarını dikkate almak gerekir. Hesaplama yapmak için www.OneWorldShop.net'i ziyaret ediniz.
 • Evet. OneWorldShop, paketlerinizi ilk 200$'a kadar ek ücret olmadan sigortalar. Bu miktardan sonra, en fazla 2500$'a kadar, OneWorldShop her ek 100$ için, 2$ ekler.
 • Sevkiyat süresi, paketiniz New Jersey, Londra ya da Hong Kong adresinize ulaştıktan sonra, 3 ile 7 gün arasında değişmektedir.
 • Paketinizi istediğiniz zaman, sadece OneWorldShop'a giriş yaparak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, paketinizin New Jersey, Londra veya Hong Kong’a varışı, gönderimi ve teslimata hazırlanması konularında OneWorldShop tarafından daima haberdar edileceksiniz.
 • Vergiden muaf adresinizi ve suite numaranızı dağıtım adresi olarak verdiğiniz sürece, Amerika, Avrupa, Uzak Doğu ve Hindistan'da istediğiniz güvenli websitesinden alışveriş yapabilirsiniz
 • Kayıtlı olan müşterilerimiz, Amerika, Avrupa, Uzak Doğu ve Hindistan'daki özel kampanya ve promosyonlar hakkında düzenli olarak OneWorldShop tarafından e-mail ile bilgilendirilmektedir.